Ermiş’in okul ziyaretleri sürüyor

Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş, okul ziyaretlerini sürdürüyor. Sorunları yerinde tespit eden Ermiş, talepleri dinleyerek öğrencilerle de bir araya geliyor.Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş okul ziyaretleri...

Ermiş’in okul ziyaretleri sürüyor
Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş, okul ziyaretlerini sürdürüyor. Sorunları yerinde tespit eden Ermiş, talepleri dinleyerek öğrencilerle de bir araya geliyor.
Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş okul ziyaretleri kapsamında Selimşahlar Ertürk Ortaokulunu ziyaret etti. Sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet eden Ermiş, okul müdürü, idari kadro ve öğretmenlerle de bir araya geldi.
Yapılan ziyarette öğrencilerle yakından ilgilenen Ermiş öğrencilere de tavsiyelerde bulundu. Ermiş, “Geleceğin nesilleri olarak Manisa’mızı ve devletimizi daha iyi yerlere getireceğinizden eminim. Bunun için öncelikle hedefleriniz ve tecrübeleriniz ön planda olması gerekiyor. Okul ve derslerinizi aksatmamanızı, sınıf ve rehber öğretmenlerinizden ders programlarını alıp, çalışmalarınızı ona göre yapmanızı istiyoruz” dedi.
YORUM EKLE