Emniyetten şehitler için lokma

Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Beşiktaş’ta ve Kayseri’de meydana gelen terör saldırısında şehit olan polis ve sivil vatandaşlar için Kula İlçe Emniyet müdürlüğü önünde lokma döktürdü.İstanbul Beşiktaş’ta ve Kayseri’de...

Emniyetten şehitler için lokma
Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Beşiktaş’ta ve Kayseri’de meydana gelen terör saldırısında şehit olan polis ve sivil vatandaşlar için Kula İlçe Emniyet müdürlüğü önünde lokma döktürdü.
İstanbul Beşiktaş’ta ve Kayseri’de yaşanan hain saldırı tüm Türkiye’de olduğu gibi Kula’da da büyük tepki gördü. Yaşanan hain terör saldırılarının ardında birçok kurum ve kuruluş kınama mesajları yayımlayarak terörü lanetlerken, Kula’daki kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere siyasi parti temsilcileri de Kula İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptıkları ziyaret ile hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitler için başsağlığı diledi. Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından da tüm şehitler için lokma döktürüldü.
Kula İlçe Emniyet müdürlüğü önünde dökülen lokmayı dualar eşliğinde alan vatandaşlar, yaşanan hain terör saldırısını şiddetle kınadıklarını, bir daha böyle acıların yaşanmamasını dile getirdi.
YORUM EKLE