ÇÖZMER’de hedef en iyi hizmet

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçedeki hizmet kalitesini daha da arttırmak amacıyla hayata geçirdiği Çözüm Merkezi (ÇÖZMER) biriminde görevli personeline eğitim düzenleyerek, vatandaşla birebir temas sağlayan çalışanların hem teknik...

ÇÖZMER’de hedef en iyi hizmet
Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçedeki hizmet kalitesini daha da arttırmak amacıyla hayata geçirdiği Çözüm Merkezi (ÇÖZMER) biriminde görevli personeline eğitim düzenleyerek, vatandaşla birebir temas sağlayan çalışanların hem teknik hem de iletişimsel konularda daha verimli hizmet yürütmesini sağladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’nın 17 ilçesinde yürüttüğü hizmet kalitesini daha da üst seviyelere taşımak amacıyla düzenlediği eğitim programlarına devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, vatandaşla doğrudan temas kuran ve onların sorunlarını dinleyerek çözümler üreten Çözüm Merkezi ve MASKİ Çağrı Merkezi çalışanlarına yönelik eğitim organize etti. Çağrı merkezi personelinin yanı sıra, çağrıların denetimini gerçekleştiren süpervizörleri de kapsayan eğitim, program yazılım firmasında görev yapan Kalite Kontrol ve Eğitim Danışmanı Banu Tiran tarafından verildi. Toplam 9 saat süreli eğitimde personel, çağrıların kayıt altına alınması, takibi, çözümü ve kontrolü noktasında aktarılan teknik bilgilerin yanı sıra, sözlü iletişim ve hitabet konusunda da bilgilendirildi. Verilen eğitim sonucunda sertifikalarını alan Çözüm Merkezi çalışanları, Manisalı’ların taleplerinin dinlenmesi ile vatandaşlarla en doğru ve etkili iletişimin kurulması konularında gelişerek daha verimli hizmet sunacak.
YORUM EKLE