Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu’ndan Başkan Karaçoban’a ziyaret

Alaşehir’in en eski okullarından Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu Müdürü Ali Uysal ve öğretmenler Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.Alaşehir’in en eski okullarından Celal Şükrü Sayınsoy...

Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu’ndan Başkan Karaçoban’a ziyaret
Alaşehir’in en eski okullarından Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu Müdürü Ali Uysal ve öğretmenler Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Alaşehir’in en eski okullarından Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu Okul Aile Birliğinin müracaatı üzerine harekete geçen Alaşehir Belediyesi ekipleri okulun çevre düzenlemelerini gerçekleştirdi. Alaşehir Belediyesi tarafından çocukların ders aralarında okulun bahçesinde rahatça oynayabilecekleri bir ortam oluşturuldu. Celal Şükrü Sayınsoy ilköğretim Okulu Müdürü Ali Uysal ile birlikte öğretmenler ve öğrenciler yapılan çalışmalardan dolayı Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Okul Müdürü Uysal tarafından Başkan Karaçoban’a plaket takdim edildi.
YORUM EKLE