Büyükşehirin Urganlı’daki çalışmaları yerinde incelendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Turgutlu’nun Urganlı Mahallesinde yer alan mezarlık ve itfaiye müfrezesinde incelemelerde bulundu.Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki mezarlıklara yoğun mesai harcamaya...

Büyükşehirin Urganlı’daki çalışmaları yerinde incelendi
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Turgutlu’nun Urganlı Mahallesinde yer alan mezarlık ve itfaiye müfrezesinde incelemelerde bulundu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki mezarlıklara yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır, Turgutlu ilçesi Urganlı Mahallesinde bulunan mezarlıklarda incelemelerde bulundu. Genç, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda 17 ilçemizde olduğu gibi Turgutlu ilçesi mezarlıklarımızda da yoğun mesai harcıyoruz. İlçemiz mezarlığındaki eksikleri ve sorunları tespit ederek, çözüme kavuşturacağız” dedi. Daha sonra Genç ve beraberindekiler, yapımı tamamlanan Urganlı İtfaiye Müfrezesi’ne giderek incelemelerde bulundu.
YORUM EKLE