Büyükşehir Mersin’den derece bekliyor

Maraton Koşularında Elde Ettiği Derecelerle Adından Sıkça Söz Ettiren Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Başarılı Sporcusu Ahmet Bayram, Bu Yıl İkincisi Düzenlenecek Olan Uluslararası Mersin Maratonu'na Hazırlanıyor.

Büyükşehir Mersin’den derece bekliyor
Maraton koşularında elde ettiği derecelerle adından sıkça söz ettiren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcusu Ahmet Bayram, bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Mersin Maratonu’na hazırlanıyor. Muhteşem tarih ve büyüleyici mavinin eşlik ettiği parkurda, başarılı sporcu Ahmet Bayram Manisa’yı en iyi şekilde temsil ederek madalyayla dönmeyi hedeflediğini dile getirdi.
2. Uluslararası Mersin Maratonu, önümüzdeki hafta sonu 15 Temmuz şehitleri anısına "Mersin’e koş Mersin’de koş" sloganı ile gerçekleştirilecek. Bu önemli spor organizasyonunda Manisa Büyükşehir Belediyespor’u temsil edecek olan Ahmet Bayram, tüm hazırlıklarını tamamladı. Muhteşem tarih ve büyüleyici mavinin eşlik ettiği parkurda, yeşil-beyazlı sporcu Ahmet Bayram, Manisa’ya dereceyle dönmeyi hedefliyor. Önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek olan yarışlarda Manisa’yı en iyi şekilde temsil edeceğinin sözünü veren Ahmet Bayram, “Geçtiğimiz ay Bodrum’da yaşadığım şansızlığı inşallah Mersin’deki bu yarışta yaşamam. Bu önemli maratonda güzel bir derece elde edebilmek amacıyla tüm hazırlıklarımı tamamladım. İnşallah Manisa’mıza güzel bir dereceyle döneceğim” dedi.
YORUM EKLE