Burak Aslay’ın acı günü

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay’ın kayınbabası İsmail Koçyiğit hayatını kaybetti. Koçyiğit’in Dervişali Camii’nde kılınan cenaze namazına Başkan Cengiz Ergün de katıldı.MASKİ Genel...

Burak Aslay’ın acı günü
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay’ın kayınbabası İsmail Koçyiğit hayatını kaybetti. Koçyiğit’in Dervişali Camii’nde kılınan cenaze namazına Başkan Cengiz Ergün de katıldı.
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay’ın kayınbabası Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı personeli Şadan Aslay’ın babası İsmail Koçyiğit tedavi gördüğü Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Cenaze namazı öncesinde Başkan Cengiz Ergün, acılı Koçyiğit ve Aslay ailelerine başsağlığı dileklerini iletti.
Merhum Koçyiğit’in Dervişali Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, Büyükşehir ve MASKİ Daire Başkanları, şube müdürleri ve personel ile ailenin yakınları katıldı. Merhum Koçyiğit, kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandı.
YORUM EKLE