Bayrak’tan Başkan Ergün’e veda ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak’ı makamında konuk etti. Emeklilik kararı aldığını ve bu nedenle veda ziyareti gerçekleştirdiğini belirten Bayrak, Manisa...

Bayrak’tan Başkan Ergün’e veda ziyareti
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak’ı makamında konuk etti. Emeklilik kararı aldığını ve bu nedenle veda ziyareti gerçekleştirdiğini belirten Bayrak, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile güzel işler yaptıklarını belirterek Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e veda ziyaretinde bulundu. 2011 yılında Manisa’ya kurucu bölge müdürü olarak geldiğini hatırlatan ve 34 yıllık kamu hizmetini noktalamak istediği için emeklilik kararı aldığını ifade eden Bayrak, “5 yıllık süreçte Manisa’da sizinle beraber güzel işler yaptık. Bu süreçte yanımızda olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kendisine gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduğunu aktaran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Manisa’ya verdiği hizmetlerden dolayı Bayrak’a teşekkür etti ve sivil hayatında başarılar diledi.
YORUM EKLE