Başkan Şirin’den Baro Başkanı Arslan’a iade-i ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Av. Turgay Şirin, Baro Başkanı Avukat Ali Arslan’a Ziyarette Bulundu. 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu’nda Güvenoyu Alan Meslektaşı Ali Arslan’ı Tebrik Eden Başkan Şirin, Yeni Yönetim Kuruluna Çalişmalarinda Başarılar Diledi.

Başkan Şirin’den Baro Başkanı Arslan’a iade-i ziyaret
Turgutlu Belediye Başkanı Av. Turgay Şirin, Baro Başkanı Avukat Ali Arslan’a ziyarette bulundu. 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu’nda güvenoyu alan meslektaşı Ali Arslan’ı tebrik eden Başkan Şirin, yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Belediye Meclis Üyesi Gürbüz Acar ile birlikte Manisa Baro Başkanı Avukat Ali Arslan’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Baro Başkan Vekili Avukat İbrahim Yönetken ile Baro Saymanı Avukat Jülide Kıyak Anık da yer aldı.
Ekim ayında gerçekleştirilen 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu’nda güvenoyu alan meslektaşı Ali Arslan’ı tebrik eden Başkan Şirin, “Değerli Baro Başkanı Ali Arslan ve yönetim kurulu üyelerini kutluyorum. Hukuk camiasından gelen biri olarak kendilerine ve değerli ekibine çıktıkları yolda başarılar diliyorum” dedi.
Baro Başkanı Arslan da meslektaşı Başkan Şirin ve Acar’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Turgutlu’muzun değerli Başkanı meslektaşımız Turgay Bey’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Turgutlu temaslarımızda kendileri de nezaket göstererek bizleri ağırlamışlardı. Dilek ve temennileri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE