Başkan Öz’den Genel Müdür Coşkun’a ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz Ziyaret Etti.

Başkan Öz’den Genel Müdür Coşkun’a ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz ziyaret etti.
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz’ü makamında ağırlayarak ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında görüştü. Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, MASKİ’nin ilçelerinde önemli çalışmalara imza attığını söyleyerek, Genel Müdür Yaşar Coşkun’a ve ekibine teşekkür etti. Öz, “Kendisine öncelikle yeni görevinde başarılar diliyorum. Manisa genelinde önemli çalışmalara imza atacaklarına olan inancım tam” dedi.
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz’e nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ederek sözlerine başladı. Genel Müdür Coşkun, “Her zaman söylediğim gibi hiçbir ilçemize ayrım yapmadan hizmet götürüyoruz. İlçemizde kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarında Değnekler, Kılcanlar ve Tiyenli’deki çalışmalar tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. İçme suyu depolarına yenileme ve sondaj kuyusu açarak hemşehrilerimize daha sağlıklı su ulaştırmak adına ekiplerimizin çalışmaları sürüyor” dedi.
YORUM EKLE