Başkan Kayda, “Köprülü kavşak ulaşımı rahatlatacak”

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesinin Salihli’de ’Ölüm yolu’ olarak adlandırılan garaj önü ve dört yol kavşağının olduğu noktada başlatılan köprülü kavşak inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan...

Başkan Kayda, “Köprülü kavşak ulaşımı rahatlatacak”

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesinin Salihli’de ’Ölüm yolu’ olarak adlandırılan garaj önü ve dört yol kavşağının olduğu noktada başlatılan köprülü kavşak inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan Kayda, köprülüğü kavşağın ulaşımı rahatlatacağını söyledi.

Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca ile birlikte inşaat alanında incelemelerde bulunan Başkan Kayda, ilçede trafiği büyük ölçüde rahatlatarak garaj önü ve Akhisar kavşaklarında yaşanan can ve mal kayıplarını önleyecek olan üst geçidin Salihli’ye hayırlı olmasını dileyerek, “Yaklaşık 1300 metrelik hat üzerinde yapımı devam eden Köprülü Kavşak projemizin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. İnşaatın süresi Ağustos ayının sonuna kadar bitecek. Köprülü Kavşak ile gerçek anlamda Sanayi Sitesinin ve Akhisar-Gölmarmara Kavşağındaki trafik büyük ölçüde rahatlayacak. Bu projenin kaçınılmaz olduğunu hep söyledik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e bu projeyi anlatmamla beraber konu buralara koordineli bir şekilde geldi. Öncelikle bu çalışmaları hızlı götüren ekibe, Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ ve kendi ekibime teşekkür ediyorum. Salihli’ye hayırlı olsun” dedi.
YORUM EKLE