Başkan Kayda, Kaymakam Çelenkoğlu’nu bilgilendirdi

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Çayırova Kaymakamlığı görevinden Salihli Kaymakamlığına atanan Turgut Çelenkoğlu’nu makamında ziyaret etti.Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Yalım Şenkaya,...

Başkan Kayda, Kaymakam Çelenkoğlu’nu bilgilendirdi
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Çayırova Kaymakamlığı görevinden Salihli Kaymakamlığına atanan Turgut Çelenkoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Yalım Şenkaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Çağrı Duygu ile birlikte Kaymakam Çelenkoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Kayda, “Manisa’nın güzel ilçesi Salihli’mize hoş geldiniz. Sayın Kaymakam Çelenkoğlu ile birlikte ilçemize güzel hizmetler kazandıracağız. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Kayda, Salihli Belediyesi tarafından ilçe merkezi ile mahallelere kazandırılan çalışmalar hakkında Kaymakam Çelenkoğu’na bilgi verdi.
Manisa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Salihli’de görev yapacak olmanın gururu ve heyecanını yaşadığını söyleyen Kaymakam Turgut Çelenkoğlu, ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Zeki Kayda ile Başkan Yardımcıları Kaya, Şenkaya, Karaoğlu ve Karaca ile Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ünveren’e teşekkür etti. Kaymakam Çelenkoğlu, en kısa zamanda Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya iade-i ziyarette bulunacağını belirtti.
YORUM EKLE