Başkan Çerçi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayımlayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “halkımızın Refahı, Eğitim Seviyesi, Sağlıktaki İlerlemeler, Ekonomideki Gelişmeler Cumhuriyet Ve Demokrasimizle Beraber Daha Da İleri Gidecek” Dedi.

Başkan Çerçi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Halkımızın refahı, eğitim seviyesi, sağlıktaki ilerlemeler, ekonomideki gelişmeler cumhuriyet ve demokrasimizle beraber daha da ileri gidecek” dedi.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Çerçi yayımladığı mesajında, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93’üncü yılını kutluyoruz. 93 yıl önce bugün cumhuriyeti kuran irade ve o günden bu yana devam eden bağımsızlık ve yükseliş mücadelesi. 1950’lerde demokrasiyle taçlanan bir yürüyüş. En son da halkımızın yüksek iradesiyle 15 Temmuz 2016’da milletimizin tekrar demokrasiye, cumhuriyete ve halkın iradesine sahip çıkışı. Devletimiz milletimizle el ele bu uzun yürüyüşüne devam ediyor. İnşallah kıyamete kadar da devam edecek; Türkiye Cumhuriyeti Devleti halkıyla beraber gelişecek, güçlenecek, büyüyecek bölgede ve dünyada söz sahibi bir ülke haline gelecektir. Buna yürekten inanıyoruz. Halkımızın refahı eğitim seviyesi, sağlıktaki ilerlemeler, ekonomideki gelişmeler cumhuriyet ve demokrasimizle beraber daha da ileri gidecek. Türk milletinin yükselişi devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle; başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan için canını veren tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE