Bankacılar çalışmalarını Vali Güvençer’e anlattı

Vakıfbank ve Finans Katılım Bankası Bölge Müdürleri Vali Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.Vakıfbank Ege 1. Bölge Müdürü Hayati Yaman ve Vakıfbank Manisa Şube Müdürü İbrahim Çınar Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret...

Bankacılar çalışmalarını Vali Güvençer’e anlattı
Vakıfbank ve Finans Katılım Bankası Bölge Müdürleri Vali Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Vakıfbank Ege 1. Bölge Müdürü Hayati Yaman ve Vakıfbank Manisa Şube Müdürü İbrahim Çınar Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Vakıfbank Ege 1. Bölge Müdürü Hayati Yaman, Vali Güvençer’in Manisa’da göreve başlamalarından dolayı nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyledi. Vali Güvençer’in kendilerini kabulü nedeniyle teşekkür eden Yaman, Vali Güvençer’e Vakıfbank ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Daha sonra Finans Katılım Bankası İzmir Bölge Müdürü Murat Demir, Finans Katılım Bankası Akhisar Şube Müdürü Ali Balyanbul ile birlikte Vali Güvençer’i ziyaret etti. Demir, banka çalışmaları hakkında bilgiler sundu.
Vali Güvençer de ziyaretleri nedeniyle bölge ve şube müdürlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. - Ege Haber
YORUM EKLE
EURO

DOLAR

BİST

ALTIN

°  
banner486
HABERLER