Aşkın Mahalleleri Karış Karış Geziyor

Aşkın Mahalleleri Karış Karış Geziyor

Manisa 19.03.2014, 17:23 18.02.2015, 23:01
Aşkın Mahalleleri Karış Karış Geziyor

Ak Parti Kula Belediye Başkan Adayı Selim Aşkın’a, belediye başkanlığı yönünde destekler her geçen gün artmaya devam ediyor.
Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Selim Aşkın, Kandıra’nın bütün belde ve mahallelerinde ev ve kahvehane toplantıları, hasta, esnaf ve yaşlı ziyaretleri gerçekleştirerek Kulalıların gönlünde taht kuruyor.

KÖYLERDEN TAM DESTEK
Yoğun programına Şeritli ve Hacıtufan Mahalleleri’yle devam Aşkın, halkın yoğun sevgi seli ile karşılaştı. Karşılıklı fikir alışverişi ile devam eden toplantıda köylüler Aşkın’a “arkandayız sonuna kadar seni destekliyoruz” mesajı verdiler. Halkın desteğinin arkasında olduğunu görmenin kendisini gururlandırdığını belirten Selim Aşkın, vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür ederek “Heyecanlı ve yoğun programlarla seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kula son 5 yılda aldığı hizmeti Cumhuriyet tarihi boyunca almamıştır. Bu hizmetler, hükümetimiz sayesinde gerçekleşti. Bu yüzden Kula’ya hizmetlerin katlanarak devamı için istikrarın da devam etmesi gerek. Sadece bizler Kula’nın dertlerine derman olabiliriz. Başkaları hayal görmesin” diye konuştu.

Yorumlar (0)
31°
açık