Alemşahlı’da işler yolunda

Sarıgöl’ün Alemşahlı Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği, hayırseverlerin katkılarıyla mahalleye hizmet vererek mahallenin güzelleşmesine katkı sağlıyor.Alemşahlı Mahallesi Muhtarı aynı zamanda Alemşahlı Mahallesi Çevre...

Alemşahlı’da işler yolunda
Sarıgöl’ün Alemşahlı Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği, hayırseverlerin katkılarıyla mahalleye hizmet vererek mahallenin güzelleşmesine katkı sağlıyor.
Alemşahlı Mahallesi Muhtarı aynı zamanda Alemşahlı Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Ahmet Ur, mahallenin tüm hizmetlerini dernek üyeleri ile birlikte yaparak mahallelerine önemli hizmetler verdiklerini anlattı. Mahallenin temizliği için gençlerin de seferber olduğunu belirten Ur, şunları söyledi:
"Taş döşemelerini yaptık. Mahallemiz içerisinden geçmekte olan 3 derenin ıslahında 560 metre uzunluğunda büz kullanarak derneğimiz tarafından ıslahını yaptık. Spor-Toto Genel Müdürlüğü tarafından halı saha yaptırdık. Alemşahlı Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneğimiz ayrıca mahallemiz çocuklarının oyun oynamaları için de iki adet oyun parkı yaptırdık. Derneğimizin katkılarıyla da iki kilometre arazi yolunu yaptık. Derneğimizin yaptığı işler, mahalledeki hayırseverlerin devreye girmesiyle yapılıyor. Her şey mahallemiz içindir."
YORUM EKLE