Ahmetli yolları kilit parke ile yenileniyor

Ahmetli ilçesi Hacıköseli ve Bahçecik Mahallelerinin yolları Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kilit parke taşı döşenerek, yenileniyor.Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yolların standardını yükseltmek için çalışmalarını...

Ahmetli yolları kilit parke ile yenileniyor
Ahmetli ilçesi Hacıköseli ve Bahçecik Mahallelerinin yolları Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kilit parke taşı döşenerek, yenileniyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yolların standardını yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Ahmetli ilçesinde de Hacıköseli ve Bahçecik Mahallelerinin yolları toz-topraktan kurtarılıyor. Kilit parke taşı döşenerek, mahalle yolları yenileniyor. Çalışmaların tamamlanma aşamasına geldiğini ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Hacıköseli Mahallesine 25 bin metrekare, Bahçecik Mahallesine ise 17 bin metrekare kilit parke taşı döşeneceğini söyledi. Yenilenen yolların ulaşım kalitesini arttırdığını aktaran Gençoğlu, çalışmanın mahallelerin sakinlerini de oldukça mutlu ettiğini dile getirdi.
YORUM EKLE