Manisa Haberleri

Manisa Salihli’de en yakın arkadaşını öldürdü!

Manisa'nın SAlihli ilçesinde 1 çocuk babası Hüseyin Akbaş yakın arkadaşı olduğu öğrenilen 26 yaındaki Mahsun K. ile nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı Tartışmanın büyümesi üzerine Mahsun K., tabanca ile Hüseyin Akbaş'a ateş etti. Meydana gelen silahlı saldırıda Hüseyin Akbaş hayatını kaybederken Mahsun K.'nin ise karakolda verdiği ifadesinde "pişmanım" dediği öğrenildi.

Manisa’nın Salihli ilçesinde 1 çocuk babası Hüseyin Akbaş bir restoranda garson olan yakın arkadaşı Mahsun K. ile birlikte alkol almak için Gülnar Sitesi’ndeki ağaçlık alana gitti.

4 EL ATEŞ AÇTIKTAN SONRA KAÇTI

Hüseyin Akbaş ve Mahsun K. isimli arkadaşların arasında nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Mahsun K. yanında bulundurduğu tabancayı Hüseyin Akbaş’a yönelterek 4 el ateş etti. Akbaş, kanlar içinde yere yığılırken Mahsun K. kaçtı.

HAYATINI KAYBETTİ

Bir süre sonra Salihli Polis Merkezi’ne giden Mahsun K, suçunu itiraf edip teslim oldu. Mahsun K.’nin ifadesinden yola çıkarak olay yerine giden polis, Akbaş’ın cesedini buldu. Polisin olay yerinde yaptığı incelemede 7b65 milimetre çapında 3 boş kovan bulundu. Akbaş’ın cesedi, polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından Salihli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

“PİŞMANIM”

Gözaltına alınan Mahsun K’nin polisteki ilk ifadesinde, “Buluşup, birlikte içki içtiğim arkadaşım Hüseyin ile aramızda tartışma çıktı. Tabancamı çıkarıp, 4 el ateş ettim. En yakın arkadaşımı öldürdüğüm için pişmanım” dediği öğrenildi.