Ekonomi

Makbul Kuruyemiş Bayilik (Franchise) Başvurusu, Şartları ve Ücreti

Makbul Kuruyemiş, 10 yıllık mağaza deneyiminde kuruyemiş sektöründe perakende mağazacılığında her geçen gün başarısını ve marka imajını arttırarak ilerlemektedir. Makbul Kuruyemiş, klasik perakendecilik yöntemleriyle modern tüketim kültürünü entegre etmede oldukça başarılı işler çıkarmaktadır.

Özgün mağaza tasarımları, internet mağazacılığındaki girişimleriyle Makbul Kuruyemiş, müşteri portföyünü genişletmeye devam etmektedir. Kuruyemişten kurutulmuş, baharat, bakliyat ve meyveye kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Makbul Kuruyemiş, sektörde öncü bir markadır.

Makbul Kuruyemiş bayiliği almak isteyenler için örnek bir temsil sunulamayacaktır. Nitekim Makbul Kuruyemiş, marka imajını yaygınlaştırma sürecinde kendi çabalarıyla ilerleme yolunu tercih etmektedir. Bir başka ifadeyle franchise veya bayilik anlaşması yapmamaktadır.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları Nelerdir?

Makbul Kuruyemiş bayiliği şartları bayilik vermemesi sebebiyle bulunmamaktadır. Ancak işletmenin vizyonları çerçevesinde büyüme planları devam etmektedir. Dolayısıyla Makbul Kuruyemiş, bayilik almasa da açacağı yeni şubeleri için mekan arayışında olabilmektedir.

Makbul Kuruyemiş, marka prensipleri çerçevesinde kriterlerine uygun gördüğü mekanların kiralama önerilerine karşı oldukça duyarlı davranmaktadır. Kiralık mekan önerisinde bulunacak gayrimenkul sahipleri, doğrudan işletmeyle iletişime geçebilecekleri gibi kurumsal web sayfası üzerinden “kiralık yeriniz mi var?” sekmesinden başvuruda bulunabilirler.

İşletmenin kiralık yer önerileri aşağıdaki kriterleri karşılaması halinde değerlendirmeye alınacaktır;

  • Mekanın lokasyonunun popüler mekanlar ve semtlere yakın mesafede olması gerekir
  • Mekanın nüfusun yoğunlukta olduğu konumlara yakın olması gerekir
  • Makbul Kuruyemiş’in mağaza ölçülerine uygun genişliğe sahip olması gerekir

2022 Makbul Kuruyemiş Franchise Bedeli Ne Kadar?

Makbul Kuruyemiş franchise ücreti belli değildir. Çünkü işletme bugüne dek bayilik tekliflerine ılıman dönüş yapmamış, büyüme planlarını kendi bünyesinde gerçekleştirmiştir.

Makbul Kuruyemiş franchise vermese de benzer yapıya sahip iş kollarında bayilik bedellerinin 100 bin ila 300 bin TL arasında değiştiği görülür.

Makbul Kuruyemiş Bayiliği Nasıl Alınır?

Makbul Kuruyemiş bayiliği almak için yapılan başvuruları dikkate almamaktadır. Ancak görüşmek isteyenler için doğrudan yetkili merkezleri ile irtibata geçilerek bilgi alınabilir. Merkez yönetimi çerçevesinde büyümeyi planlayan Makbul Kuruyemiş, marka kalitesi ve imajını koruma çabasındadır. Bayilik başvurularını kabul etmeyen işletme, gayrimenkullerin kiralama taleplerini olumlu karşılar.

Gayrimenkullerini kiralamak isteyen mülk sahipleri; yapının brüt metrekaresini, depo vb. eklentilerini metrekaresini, ikametgah adresini eksiksiz ve doğru şekilde işletmeye iletmelidirler. Mekan önerisinin işletme standartlarını karşılama noktasında kar ve verimlilik hesabı yapılır

Mülkünü kiralama önerisinde bulunan mülk sahibine, yapının beğenilmesi ve kriterleri karşılaması halinde kiralama detayları için görüşme yapılır. Kiralama koşullarında anlaşmaya varılması halinde şubenin açılma süreci başlar. Tüm bu süreç sonucunda mülk sahibi yalnızca kiralayan kişi unvanına sahip olur. Kira sözleşmesinin vadesi ise genelde uzun süreli olmaktadır.

Makbul Kuruyemiş’e mekan kiralamak isteyenler için kurumsal iletişim adresleri aşağıdaki gibidir;

Makbul Kuruyemiş Web Adresi: https://www.makbul.com/

Makbul Kuruyemiş Mail: makbulsizin@makbul.com.tr

Makbul Kuruyemiş Telefon: (0212) 659 0869

Makbul Kuruyemiş Adres: Osman Gazi Mah. 3125 Sok. No. 14-16/1 İstanbul-Avrupa, Esenyurt

Makbul Kuruyemiş’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Makbul Kuruyemiş bayi sayısı 198’dir. İstanbul merkezli çalışan Makbul Kuruyemiş’in yurtiçinde Sakarya, Ankara, Bursa ve Kocaeli olmak üzere 5 şehirde şubesi bulunmaktadır.

Makbul Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Makbul Kuruyemiş müşteri hizmetleri telefon numarası 444 8 808 üzerinden işletme ile irtibata geçilebilir. Makbul Kuruyemiş, hafta içi ve hafta sonu sabah 9:30 akşamları 21:30 olmak üzere 12 saat müşterilerine hizmet vermektedir. Makbul Kuruyemiş ile istek ve şikayetler için iletişim formu sekmesinden irtibata geçilebilir.