Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı!

Ünlü sanatçı Zerrin Özer Murat Akıncı ile evlendikten tam 36 saat sonra boşanma kararı almıştı. Hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı, sosyal medya hesabı olan İnstagram hesabından takipçilerinden dua istedi.

MAGAZİN 05.10.2019, 11:37 05.10.2019, 12:02
Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı!

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, 3 yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı ile Haziran ayında dünyaevine girmişti. Magazin haberleriyle nikah fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla birçok kadın Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına bağlanıp Zerrin Özer'in evlendiği Murat Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu bildirdi.

"ÇOK ACIM VAR"
Boşanma kararı alan ve yaşadığı olaylardan dolayı kötü günler geçiren Zerrin Özer, hastaneye kaldırıldı. "Çok acım var" diyen Zerrin Özer, Instagram hesabından hastane odasından bir fotoğraf paylaşarak "Canım, canım dostlarım benim! Bu asla duygu sömürüsü değil.1 haftadır yaşadığım çok hemde çok acılarım, ağrılarım mide pankreas bir birine girdi. Bu ağrılara dayanmak çok zor. Pazartesi devam edeceğiz.inşallah, bir şey çıkmayacak. Acıma dua ederseniz sevinirim geçsin diye canım dostlarım. Sizler benim her şeyimsiniz. Var olun daima..." dedi.

36 SAAT EVLİ KALDI
36 saat evli kaldığı Murat Akıncı'dan boşanma kararı alan Zerrin Özer, Haziran ayında da evinde baygınlık geçirerek hastaneye kaldırılmıştı.

Yorumlar (0)