Yeşim Salkım kendisine cevap veren astsubaya ateş püskürdü!

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım güvenli bölge harekatı kapsamında sosyal medya hesabından "savaşa hayır" diyerek savaşı desteklemediğini belirten bir açıklama yaptı. Bir astsubayın ünlü sanatçının tweetine karşılık verdiği cevap Salkım'ı sinirlendirdi.

MAGAZİN 08.10.2019, 15:12
Yeşim Salkım kendisine cevap veren astsubaya ateş püskürdü!

Ünlü sanatçı Yeşim Salkım sosyal medya hesabından güvenli bölge harekatı kapsamında tweet atarak "Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." dedi.

"BURADA BOL KESEDEN ATMAK KOLAY TABİİ"
Ünlü sanatçı Yeşim Salkım'ın bu paylaşımına cevap veren bir sosyal medya kullanıcısı "Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii." ifadelerini yazdı.

"SEN GİTTİN HERHALDE"
Yeşim Salkım gelen yoruma sinirlenerek "Sen gittin herhalde ben teröristlere değil, savaşa hayır dedim." yanıtını verdi. Aynı takipçi, "Evet gittim, oradaki insanların halini gördüm. Sen evinde rahat uyurken, ben oradan yeni geldim." dedi.

"HADİ ORDAN KLAVYE DELİKANLISI"
Sosyal medya kullanıcısının yorumu üzerine iyice sinirlenen Salkım,"Hadi lan oradan klavye delikanlısı." diyerek kişiyi engelledi.

SINIRDA GÖREVLİ BİR ASTSUBAY ÇIKTI
Yaşanan bu tartışma sonrası Salkım'a cevap veren kişinin, sınırda görevli bir astsubay olduğu ortaya çıktı. Astsubayın sınır bölgesinde çocuklarla yer aldığı fotoğraf ise başka Twitter kullanıcıları tarafından, Yeşim Salkım'a gönderildi.

Yorumlar (0)