Yeşim Salkım'dan şarkıcılara ateş püskürdü!

Şarkıcı Yeşim Salkım, katıldığı bir alışveriş merkezinde hayranlarına mini bir konser verdi. Hayranlarından birisi "Playback mi yapıyorsunuz?" diye sorunca, ünlü şarkıcı Yeşim Salkım "CD'den çalmıyoruz, 'den çalsak burada bir vantilatör, 2 tane de dansçı olur!" diyerek diğer şarkıcı arkadaşlarına göndermede bulundu.

MAGAZİN 21.10.2019, 23:58
Yeşim Salkım'dan şarkıcılara ateş püskürdü!

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım Anadolu yakasında bulunan bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla bir araya gelerek onlara mini bir konser verdi.

"PLAYBACK Mİ YAPIYORSUNUZ?"
Yeşim Salkım, konserini ön sıralardan izleyen bir kişinin "Playback mi yapıyorsunuz?" sözleri üzerine "CD'den çalmıyoruz, 'den çalsak burada bir vantilatör, 2 tane de dansçı olur!" dedi. Salkım bu sözleriyle yeni nesil şarkıcılara gönderme yaptı.

"PİYASADAN SİLECEĞİZ"
Cesur açıklamalarıyla adından her daim söz ettiren Yeşim Salkım sözlerine "Ben CD'den okumaya karşı olduğum için böyle kanırta kanırta hepsini piyasadan sileceğiz. Biz canlı söyleyenler, 30 yıldır canlı söylüyoruz" diyerek devam etti.

ENGELLİ HAYRANI İLE ŞARKI SÖYLEDİ
Yeşim Salkım öte yandan kendisini dinlemeye gelen engelli bir genç kızı da sahneye aldı. Genç kız, şarkıya eşlik edince duygulanan Yeşim Salkım şarkının sonunda genç kıza sarıldı.

Yorumlar (0)