Yaprak Dökümü'nün Sedef'inin son hali görenleri şaşkına çevirdi!

Yaprak Dökümü dizisinin Sedef'inin son hali görenleri şaşkına çevirdi. Yaprak Dökümü dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu Seda Demir, 2. sayfa programına konuk oldu. Seda Demir'in son halini görenler hiç değişmemiş yorumunu yaparak şoka uğradı.

MAGAZİN 04.12.2019, 17:39
Yaprak Dökümü'nün Sedef'inin son hali görenleri şaşkına çevirdi!

Yaprak Dökümü ile sevilen ve Sedef karakteri ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Seda Demir 36 yaşında olmasına rağmen hala daha hiç değişmemiş. Seda Demir'in son halini görenler Yaprak Dökümünün Sedef'i 13 yıl sonra bile adeta yıllara meydan okuyor yorumunu yaptı.

İzlendiği döneme damgasını vuran ve bu sayede neredeyse tüm oyuncularını şöhrete kavuşturan Seda Demir, 2. Sayfa programına katıldı. Şimdilerde ekranlardan uzak kalan Seda Demir, iş konusunda iyi tercihler yapamadığını bu sebeple TV dünyasından uzak kaldığını açıkladı.

Yaprak Dökümü dizisine nasıl başladığını, anılarını ve dizinin yayınlandığı dönemde set arkadaşlarıyla arasının nasıl olduğundan bahseden güzel oyuncu, Neslihan Atagül ile o dönemler dost denecek kadar yakın olmasına rağmen kendisini düğününe davet etmediği için biraz kırgın olduğunu açıkladı.

8 Mart 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Seda Demir, oyunculuğa 24 yaşında adım attı. Seda Demir, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nde okudu.

Üniversite eğitimi esnasında bir bankanın reklamlarında boy gösteren Demir, Yaprak Dökümü dizisi için deneme çekimlerine davet edildi. Bu davet güzel oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi oldu. Çocukluğunda büyüyünce ne olacaksın sorularına 'Masa başında değil, insanların arasında olayım' cevabını veren güzel oyuncu, hayallerindeki mesleğe oyunculukla atıldı.

Yaprak dökümü dizisinde Sedef karakterine hayat veren güzel oyuncu, bu projenin ardından 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Sude karakteriyle devam etti. Ekranlara iki yıl kadar ara veren Demir, İntikam dizisiyle 2013 yılında tekrar ekranlara döndü. 1.65 boyundaki Seda Demir, son olarak dizi alanında Beyaz Karanfil projesinde Elif karakterine hayat verdi ve Sinema alanına geçiş yaptı.

Seda Demir, son olarak 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakteriyle ekranlara geldi.

Yorumlar (0)