Vatanım Sensin Yeni Sezon fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde büyük sürpriz

Heyecanla beklenen Vatanım Sensin dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Bu akşam Kanal D Ana haber bülteninin arasında ilk olarak yayınlanan Vatanım sensin yeni bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Savaşın şiddeti giderek artıyor; Yunan Ordusu'na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor! Vatanım Sensin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? Cevdet yeni sezonda var mı? Yayınlanan yeni fragmanda Cevdet...

Vatanım Sensin Yeni Sezon fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde büyük sürpriz

Heyecanla beklenen Vatanım Sensin dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Bu akşam Kanal D  Ana haber bülteninin arasında ilk olarak yayınlanan Vatanım sensin yeni bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı.

Yeni sezonda çok farklı bir atmosferin yansıdığı dizinin yayınlanan fragmanında Cevdetin Kızı Hilal'in bir zindanda tutsak olduğu görülüyor. Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise bir fotoğraf karesi ile şu cümlelere yer verildi.

Vatanım Sensin Yeni Sezon Fragmanı yayında! Savaşın şiddeti giderek artıyor; Yunan Ordusu'na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor!

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayıp, büyük beğeni toplayan Vatanım Sensin yeni sezon fragmanıyla heyecanın giderek artacağının sinyallerini verdi. Cevdet'in küçük kızı Hilal'in tutuklandığı fragmanda, Türk halkının çektiği eziyetler ekrana geldi. Cevdet ve ailesinin İzmir'de verdiği amansız mücadele devam edecek mi? Yunan Ordusu'nun Anadolu'yu işgal emelleri son bulacak mı?

Gözler Cevdeti aradı fakat yayınlananan fragmanda Cevdet görülmedi.

Yeni hikayelerin ilk cümleleri kuruluyor.

Savaşın, işgalin ve karanlığın içerisinde umudun, direnişin ve aşkın hikayesi başlıyor.

Vatanım Sensin’in Ali Kemal’i Çukur’un Celasun’u oldu

Ay Yapım imzalı, Show TV'de ekrana gelecek bu sezonun en merak edilen dizilerinden ‘Çukur'un kadrosunda yer alan yakışıklı genç oyuncu Kubilay Aka, canlandıracağı ‘Celasun' karakteriyle ‘Çukur'da fırtınalar estirecek. Ay Yapım imzalı, tanıtımlarıyla heyecan uyandıran Show TV'nin yeni dizisi Çukur'un kadrosuna dâhil olan genç oyuncu Kubilay Aka, dizide Çukur'un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı, öfkeli, gençliği ve toyluğu ile Koçovalılara olan öfkesi birleşince yanlış yollara saparak düzene karşı duran Celasun karakterine hayat verecek.

Vatanım Sensin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden olan hatta perşembe akşamlarının reyting birincisi Vatanım Sensin için yeni sezon çekimleri başladı. dizinin fragmanında henüz bir tarih belirtilmeden çok yakında denildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 20:31
YORUM EKLE