Usta oyuncu Fatma Girik hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam'ın usta oyuncularından 76 yaşındaki Fatma Girik hayranlarını korkuttu. Girik, Ankar'da diş tedavisi için gittiği hastanede doktor tavsiyesiyle yatırıldı. Yürümekte güçlük çeken yıldız oyuncunun 4 hafta süreyle fizik tedavi göreceği ve başka bir rahatsızlığı olmadığı, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

MAGAZİN 14.09.2019, 13:28 14.09.2019, 13:48
Usta oyuncu Fatma Girik hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam'ın yıldız isimlerinden 76 yaşındaki Fatma Girik Ankara'da özel bir hastaneye kaldırıldı. Yürümekte güçlük çeken usta oyuncunun 4 hafta tedavi göreceği ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Diş tedavisi için gitmişti

Yeşilçam'ın emektar oyuncularından 76 yaşındaki Fatma Girik, Ankara'da bulunan özel bir hastaneye yatırıldı. 10 gün önce diş tedavisi için gittiği İstanbul'dan Ankara'ya geçen usta oyuncu burada doktoruna göründü.

Doktorunun tavsiyesiyle hastaneye yatırıldı

Yürüme güçlüğü çeken usta oyuncu Fatma Girik, doktorunun tavsiyesi üzerine hastaneye yattı. 4 hafta süreyle fizik tedavi görecek olan usta oyuncunun başka bir rahatsızlığı olmadığı, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

Şubat ayında da hastaneye kaldırılmıştı

Bodrum'da yaşayan usta oyuncu Fatma Girik, Şubat ayında fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. 76 yaşındaki Girik, bakıcılarının haber vermesi üzerine evine gelen ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'de tedavi edildikten sonra taburcu olmuştu.

Yorumlar (0)