Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten isyan etti!

Geçtiğimiz aylarda Uraz Kaygılaroğlu ile 5 yıllık evliliğini sonlandıran Melis İşiten, İnstagram hesabından ateş püskürdü. Ünlü oyuncu Melis İşiten: "Cinsel organınızı görmek istemiyorum" diyerek kendisine gelen ahlaksız mesajlara isyan etti.

MAGAZİN 06.11.2019, 17:25
Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten isyan etti!

Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi, 1 çocuk annesi Melis İşiten, Instagram hesabının hikaye kısmında "Haberiniz olsun diye söylüyorum. Cinsel olarak taciz edildiğim her mesajın sahibi savcılığa gidiyor. Haberiniz olsun yani. Eleştiri, linç, hakaret falan bunların hepsi canım ciğerim ama ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim. Bu bir sapıklık. İfşa etmiyorum diye sessiz kalıyorum sanmanızı istemem sevgili sapıklar! Bir şeyin önüne geçilecekse sosyal medyada, ilk bunun geçilecek" sözleriyle mesajı atanlara ateş püskürdü.

ÜÇ YAŞINDA KIZLARI VAR
2014 yılında evlenen Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu 5 ay önce boşandı. Ayrılık kararını güzel oyuncu Melis İşiten, sosyal medya hesabından duyurdu. Oyuncu olan çift, Yedi Güzel Adam dizisinde tanışmış ve sade bir törenle evlenmişti. Kaygılaroğlu ve İşiten'in üç yaşında Ada adında bir kızları var.

Yorumlar (0)