Ünlüler bu festivalde! İşte Coachella festivali stilleri

1999 yılından beri Kaliforniya'nın İndio Bölgesi'nde düzenlenen Coachella Festivali başladı. Adı aşk dedikodularına karışan Dila Tarkan ile Hakan Sabancı'da oradaydı

MAGAZİN 16.04.2019, 14:57 16.04.2019, 15:24
Ünlüler bu festivalde! İşte Coachella festivali stilleri

Coachella festivali

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Coachella Festivali ilk olarak 1999 yılında yapıldı. Müzikseverlerin oldukça yoğun bir şekilde festivale ilgi göstermesi ve rağbet etmesi sonucu festival o tarihten sonra geleneksel bir hal aldı. İlk yıl sadece 1 gün süren, daha sonra iki güne yayılan festival 2012’den beri cuma gününden başlayarak 2 hafta sonu yani toplamda 6 gün sürüyor.

1999 yılında ilk kez düzenlenen festival günümüzde müziğin yanı sıra çeşitli etkinliklere, sergiler ve sanatın birçok farklı dalındaki sanatçılara ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. ABD’nin ve dünyanın en karlı, en ünlü ve en büyük festivallerinden biri Coachella, 2017’de 214 milyon dolar hasılatla rekor kırdı.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde başlayan her yıl düzenlenen dünyanın en büyük festivallerinden Coachella'ya her sene olduğu gibi büyük ilgi devam ediyor. Etkinliğe dünya çapında ünlü birçok isim katılıyor. Festivale katılan ünlüler sosyal medya hesaplarından da renkli karelerini paylaşmayı da ihmal etmiyor. İşte Selena Gomez'den Gigi Hadid'e, Kendall Jenner'dan Hacı Sabancı'ya Coachella'dan yansıyan kareler...

Son dönemde Nazlı Kayi ile yaşadığı aşkla da gündeme gelen Hacı Sabancı, sevgilisiyle Coachella'ya Türkiye'den katılan ünlü isimler arasında yer aldı.

Hacı Sabancı - Nazlı Kayi

Dila Tarkan

Hakan Sabancı

Gigi Hadid

Winnie Harlow

Kendall Jenner-Hailey Bieber

Yorumlar (0)