Ünlü Youtuber Cassidy Valentine hayranlarını üzdü

21 yaşındaki ünlü Youtuber Cassidy Valentine, kendisine ücretsiz dudak dolgusu sunan bir klinikle temasa geçti. Dudak dolgusu yaptırıp güzelleşmek isterken estetik ameliyat sonrası tanınmaz hale geldi.

MAGAZİN 30.04.2019, 23:47
Ünlü Youtuber Cassidy Valentine hayranlarını üzdü

YouTube yıldızı ve blogger Cassidy Valentine, dudak dolgusu yaptırıp ekranda daha güzel görünmek istemişti. Ancak genç kadın için işler hiç umduğu gibi gitmedi. 21 yaşındaki fenomen Cassidy Valentine, kanalında yaklaşık 300 bin aboneye sahip YouTube yıldızıydı. Kamera önünde özgüveninin düşük olduğunu belirten bir blog yayınlamasının ardından kendisine ücretsiz dudak enjeksiyonları sunan bir klinikle temasa geçti.


DUDAKLARI ŞİŞTİ VE MAVİYE DÖNDÜ

Blogger teklifi kabul etti ancak takipçilerini etkilemek istemediği için uygulamayı ücretsiz değil ödeme yaparak gerçekleştirdi. Ancak Cassidy'nin dikkat etmediği bir detay vardı, o da enjeksiyonun uzman bir doktor tarafından değil bir güzellik uzmanı tarafından yapıldığı. Cassidy'nin dudakları enjeksiyondan sonra saatler içinde dudakları şişmeye ve maviye dönmeye başladı. Güzellik merkezi, genç kadının endişelerini giderdi ve şişmesi için antihistaminikler almasını önerdi ancak firmaya güvenmeyen Cassidy, ikinci bir klinikle temas ettiğinde kendisine dudaklarının ölmekte olduğu ve bir atardamarın tıkalı olduğu için 'nabzını kaybettiği' belirtildi.

"RUH SAĞLIMI TAMAMEN KAYBEDEBİLİRDİM"

Klinik genç kadını acile yönlendirdi ve hemen tedavisine başlandı. Cassidy yaşadıklarıyla ilgili olarak "Eğer ikinci klinikle iletişim kurmasaydım dudaklarımı ve ardından da ruh sağlığımı tamamen kaybedebilirdim" diyor. Cassidy reklam anlaşmaları yapan ünlü isimleri takip edenlere ise "Fenomenlerin kullandıklarına her zaman güvenmeyin. Onlar genellikle sadece ücretsiz olduğu için böyle şeyleri kabul ediyorlar. Başınıza bir şey gelmeyeceğinin garantisi yok." dedi.

Yorumlar (0)
24°
açık