Ünlü şarkıcı Merve Özbey Kenan Koçak ile evleniyor mu?

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, İnstagram hesabından bir yıldır aşk yaşadığı Kenan Koçak ile evleneceğini açıkladı. Özbey, ''Ahaliiiii biz evleniyoruz...." diyerek paylaşım yaptı.

MAGAZİN 20.09.2019, 18:07 20.09.2019, 18:25
Ünlü şarkıcı Merve Özbey Kenan Koçak ile evleniyor mu?

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Kenan Koçak ile evleneceğini sosyal medya hesabından duyurdu. Müjdeli haberi takipçileriyle paylaşan Özbey, ''Ahaliiiii biz evleniyoruz...." dedi. 

Merve Özbey, yaklaşık bir senedir Kenan Koçak ile aşk yaşıyor. Aşklarını her fırsatta sosyal medyadan takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen çiftten Merve Özbey, son olarak evleneceğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından duyurdu

Müjdeli haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Merve Özbey, paylaşımına şu sözleri not düştü: "Ne diyeyim ki... Ben senden razı sen benden... Ailelerimiz desen hepsine binlerce şükür... Canan Tan’ın bir kitabı var 'Yüreğim Seni Çok Sevdi' diye... Hakikaten seni çok seviyorum sevgilim! Hem de çok.... Ahaliiiii biz evleniyoruz...."

Merve Özbey kimdir Kaç yaşında?

18 Temmuz 1988'de İstanbul'da doğan Merve Özbey, Erdem Kınay ile iş birliğine gittiği "Duman" ve "Helal Ettim" şarkılarıyla Türkiye'de ün kazandı. Aslen Erzurumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Özbey'i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. Şarkıcı Utku'nun sahne aldığı bir kulüpte vokal yapan Özbey'i dinleyen Gündeş birkaç şarkı daha söylemesini rica ettikten sonra "Vokalim olmak ister misin?" diye sordu. Teklifi kabul eden Özbey ardından da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi isimlere vokallik yaptı.

Demet Akalın'ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay'la tanıştı. Kınay, proje albüm yapacağını söyledi ve Özbey'e demo kaydı yaptı. 2012 yılında Kınay'ın çıkardığı Proje albümünde "Duman" şarkısına eşlik etti. Şarkı büyük kitlelere ulaşarak, Özbey'in ilk kez duyulmasını sağladı. 2013 yılında Kınay'ın ikinci albümü olan Proje 2'de "Helal Ettim" şarkısını seslendirdi. Kınay ile yaptığı şarkılar ses getirince solo albüm yapmaya karar verildi.

Temmuz 2015 yılında Özbey'in ilk albümü Yaş Hikayesi piyasaya sürüldü. Albümün çıkış şarkısı da sözleri Deniz Erten, müziği Erdem Kınay'a ait olan "Yaş Hikayesi" oldu. Şarkı Türkiye resmî listesi'nde iki numaraya kadar yükselmeyi başardı. Albümün ikinci video klibi ise "Topsuz Tüfeksiz" şarkısına çekildi.

Yorumlar (0)