TV 8 MasterChef Türkiye 25. Bölüm Ne Zaman? Yeni yarışmacı Yekaterina Sungur kimdir?

MasterChef Türkiye'nin TV8 yayın akışında yer almaması izleyicilerinin hem dikkatini çekti hem de akıllarında soru işareti bıraktı. Arama motorlarında şu an en çok sorulan sorular arasında MasterChef Türkiye yeni bölüm ne zaman? MasterChef Türkiye hangi günler yayınlanacak? yer alıyor. Sizler için cevapları araştırdık. İşte O Ses Türkiye yeni sezonunun başlaması nedeniyle MasterChef yarışmasının yayın gününde yapılan değişikliğin merak edilen ayrıntıları..

MAGAZİN 06.10.2019, 17:05
TV 8 MasterChef Türkiye 25. Bölüm Ne Zaman? Yeni yarışmacı Yekaterina Sungur kimdir?

Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı MasterChef Türkiye, en son 2 Ekim Çarşamba günü 24. Bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Peki, MasterChef Türkiye yeni bölüm ne zaman? MasterChef Türkiye hangi günler yayınlanacak? diye sormaya izleyiciler. Ardından TV8'in yayın akışında MasterChef Türkiye yarışmasını göremediler. Bu da izleyicilerde MasterChef Türkiye yarışması artık yayınlanmayacak mı? sorusuna yol açtı.

O Ses Türkiye yeni sezonunun başlaması nedeniyle MasterChef yarışmasının yayın günlerinde değişikliğe gidildi. MasterChef Türkiye yarışmasının bölümleri pazartesi, salı ve çarşamba akşamları ekrana gelecek. MasterChef Türkiye 25. Bölümü 7 Ekim Pazartesi günü yani yarın akşam yayınlanacak. Haftanın ilk bölümünde yarışmacılar arasına yeni bir isim dahil olacak. Daha önce Konya yöresine ait yaptığı yemekle şefleri şaşırtan Yekaterina Sungur, MasterChef Türkiye’nin yarışmacılar arasına katılacak.

MasterChef Türkiye 25.bölümde neler yaşanacak? 

MasterChef Türkiye'nin 7 Ekim tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümünde kaptanlık heyacanı yaşanacak. Merakla beklenen MasterChef'in 25. bölüm fragmanına yeni bir ismin katılması damga vurdu MasterChef'in bu haftaki bölümünde yarışmaya dahil olacak olan Yekaterina Sungur kimdir, nereli? soruları fragmanın ardından en fazla araştırılan konulardan oldu. Peki, Yeketarina Sungur nerelidir? İşte, o isim hakkında merak edilenler.

YEKETARİNA SUNGUR KİMDİR NERELİDİR?

Aslen Rusyalı olan Yekaterina Sungur 28 yaşında. 10 yıldır Türkiye'de bulunan ve ev hanımı olan Yekaterina Sungur evli ve 2 çocuk annesi. Yekaterina Sungur eleme turunda Konya yöresine ait 'Kovalama' yemeği ile MasterChef üyelerini bir hayli şaşırttı.

İlk turda 3 jüri üyesinden 'evet' alan yarışmacı jürileri de etkilemeyi başarmıştı.

Yorumlar (0)