Tülin Şahin bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Dilekleri gerçek oldu!

Tülin Şahin, geçtiğimiz Nisan ayında Portekizli Pedro de Noronha ile Porto'da nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu belirten Tülin Şahin'e şimdiden anne, bebek, bakım, kozmetik ve giyim firmalarından reklam teklifleri yağmaya başladı. 38 yaşındaki Tülin Şahin'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu. İşte bebeğin cinsiyeti...

Tülin Şahin bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Dilekleri gerçek oldu!

Geçtiğimiz günlerde ünlü manken Tülin Şahin'den müjdeli haber gelmişti. Tülin Şahin hamile olduğunu açıklamıştı. 38 yaşındaki manken, bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Ünlü manken Tülin Şahin kendi gibi güzel bir kız çocuğuna sahip olmak istediğini her defasında dile getiriyordu. Ünlü mankenin dilekleri gerçek oldu ve bebeğin cinsiyeti belirlendi Tülin şahin kız bebek bekliyor.

FİRMALAR SIRAYA GİRDİ

Ünlü top model Tülin Şahin, hamile olduğunu açıkladığı anda, firmalar sıraya girdi. Anne, bebek bakımı, kozmetik ve giyim firmalarından reklam teklifi alan Şahin, hamilelik deneyimlerini birçok platformda paylaşmaya hazırlanıyor. Yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile Portekiz'de evlenerek bebek sahibi olmaya hazırlanan Şahin, güzelliği ile göz dolduruyor. Şahin, hamilelik sürecini Türkiye'de geçirecek ve doğumunu da İstanbul'da yapacak.

YORUM EKLE