Tuğba Çoşkun, Fikret Orman'la aşk mı yaşıyor? Tuğba Coşkun Kimdir?

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Çoşkun ile aşk yaşadığı iddialarına cevap vermemişti. Aşk bugün bodrumda fotoğraflandı. Tuğba Coşkun ve Fikret Orman el ele yakalandı. Peki Tuğba Çoşkun kimdir? Fikret Orman kaç yaşında ? İşte detaylar...

Tuğba Çoşkun, Fikret Orman'la aşk mı yaşıyor? Tuğba Coşkun Kimdir?

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman,  aşk yaşadığı iddia edilen Tuğba Coşkun’la ilk kez Bodrum’da el ele görüntülendi.

FİKRET ORMAN VE TUĞBA COŞKUN YAKALANDI!

Fikret Orman ve Tuğba Coşkun'un aşkı belgelendi. Çift, önceki gün sabahın erken saatlerinde Gündoğan’da objektiflere yakalandı. Sahilin başından sonuna kadar tempolu yürüyen sportif çift türüyüşlerini Cape otele gelince bitirdiler.Yürüyüş boyunca neredeyse hiç konuşmayan çiçeği burnunda aşıklar, çevre halkının ilgisiyle karşılaştı. Orman’ın etraftakilere selam vererek, kısa süreli diyaloglara girdiği de görüldü. Bir haftadır Bodrum’da olduğu öğrenilen Orman ve Çoşkun’un, gözlerden uzak bir tatil yaptıkları ve denize girmedikleri öğrenildi.

TUĞBA COŞKUN KİMDİR?

Tuğba Çoşkun, Mehmet Ali Erbil'in eski eşi ve 2005 2010 tarihleri arasında evli kalmışlardır. Kardeşi de tanınmış bir isim olan Şeyda Coşkun'dur. Mehmet Ali Erbil'den Ali Sadi Erbil adında bir çocuğu vardır.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 16:06
YORUM EKLE