Tolga Sarıtaş Zeynep Mayruk'la ayrıldı mı? O iddialara yanıt geldi

Söz dizisinin Yavuz'u başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş, birlikte olduğu ünlü modacı İzmirli Zeynep Mayruk ile ayrılık iddialarına cevap verdi. Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş "Her şey yolunda" diyerek ayrılık iddialarını yalanladı.

MAGAZİN 12.11.2019, 21:30
Tolga Sarıtaş Zeynep Mayruk'la ayrıldı mı? O iddialara yanıt geldi

Son projesi Söz dizisinin ardından Fox Tv'de yayınlanacak olan Ferhat ile Şirin dizisiyle ekranların karşısına çıkmaya hazırlanan yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş ile modacı Zeynep Mayruk uzun zamandır birlikteydi. Son zamanlarda çıkan ayrılık haberlerine Tolga Sarıtaş'tan cevap geldi.

"GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ"
Önceki gece bir mekan çıkışı objektiflere yansıyan ikiliden Tolga Sarıtaş, ayrılık iddialarına "Yok öyle bir şey. Her şey yolunda. Görünen köy kılavuz istemez" dedi.

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?
30 Mayıs 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Sivaslı olan başarılı oyuncu, Akkant Lisesi'nden mezun olduktan sonra ilgisini tamamen oyunculuğa yöneltti. Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı'nda tiyatro sahnelerinde yer aldı. Sadece oyunculukla yetinmedi ve müzik gruplarıyla birlikte baterist bir de gitarist olarak sahne aldı.

Çeşitli dizi ve filmlerde yer alsa da Güneşin Kızları dizisinde "Ali Mertoğlu" karakteri ile tanınan Sarıtaş, Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı "Şehzade Cihangir" karakteriyle Türk seyircisinin gönlüne taht kurdu. Ayrıca oyuncu, 20 Ocak 2017'de vizyona giren Kötü Çocuk filminde "Meriç Tuna" karakterine hayat verdi.

Söz dizisinde "Yavuz Karasu" karakteri ile başarısından söz ettiriyor. 46. Uluslararası Emmy Ödülleri''nde 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında aday gösterildi. 27 yaşındaki Tolga Sarıtaş Amerika'da gerçekleşen ödül töreninde Brezilya'dan Julio Andrade, Kanada'da Billy Campbell ve Danimarka'dan Lars Mikkelsen ile yarıştı.

Yorumlar (0)