banner123

Tarkan baba oldu. Tarkan'ın kızının adı Liya oldu. Liya isminin anlamı nedir?

Türkiye'nin yıldızı megastar Tarkan'ın kızı dünyaya geldi. Geçtiğimiz yıllarda Pınar Tevetoğlu ile dünyaevine giren Tarkan'ın bebekleri dünyaya geldi. Tarkan'ın kızının adı Liya oldu. Tarkan'ın Kızının Adı Neden Liya Oldu? Liya İsminin anlamı nedir?

MAGAZİN 13.07.2018, 23:19 14.07.2018, 00:33 M. Fatih DEMİR
Tarkan baba oldu. Tarkan'ın kızının adı Liya oldu. Liya isminin anlamı nedir?

Türkiye'nin yıldızı megastar Tarkan'ın kızı dünyaya geldi. Geçtiğimiz yıllarda Pınar Tevetoğlu ile dünyaevine giren Tarkan'ın bebekleri dünyaya geldi. 

Tarkan, doğum sancıları başlayan eşi Pınar Tevetoğlu’nu apar topar hastaneye kaldırdı.

Almanya’daki Moers Bethanien Hastanesi’nde gözetim altında tutulan Pınar Tevetoğlu bugün doğum yaptı. Temmuz sonu dünyaya gelmesi beklenen Liya, dünyaya geldi.

Tarkan'ın Kızının Adı Neden Liya Oldu? Liya İsminin anlamı nedir?

Geçtiğimiz sene Pınar Tevetoğlu ile dünya evine giren Tarkan'ın Liya isminde bir bebekleri oldu. Peki Tarkan kızlarının adını neden Liya koydu? Liya'nın anlamı nedir?

Liya isminin anlamı "Sabrın en güzeli", Liya bir kız ismidir ve arapça kökenlidir.

Peki Liya Kuranda Geçiyor mu?

Liya ismi Arapça kökenli olmasına rağmen Kuran'da geçmiyor.

Liya Kız İsminin Dini Bir Anlamı Var mı?

Liya kız isminin dini bir anlamına henüz rastlanmamıştır. Ancak bir ismin güzel bir isim olması yada kötü bir isim olması, Kuran’da geçip geçmemesi ile alakalı değildir. Nice kötü isimler var ki Kuran’da geçer (örneğin Firavun, Nemrut vb) ve nice güzel isimler var ki Kuran’da geçmez (örneğin Fatma, Hasan, Hüseyin vb.).

Yorumlar (0)