Survivor'un eski yarışmacısı Berna Keklikler gizli numaradan ölüm tehditi aldı!

Survivor 2017 yarışmacısı Berna Keklikler gizli numaradan ölüm tehditi aldığını iddia etti. Keklikler, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

MAGAZİN 06.04.2019, 16:51 06.04.2019, 17:37
Survivor'un eski yarışmacısı Berna Keklikler gizli numaradan ölüm tehditi aldı!

Göz6 yarışmasını kazanarak kızlar takımının birincisi olarak Survivor 2017'ye katılan Berna Keklikler, gizli numaradan tehdit aldığını iddia etti.


SAVCILIĞA BAŞVURDU


Geçtiğimiz yıllarda Almanya'da katıldığı güzellik yarışması Miss Turkuaz Germany'de kraliçe seçilen Berna Keklikler, kendisini ölümle tehdit eden kişiyi savcılığa ihbar etti. Ekranlardaki programlarla da adını duyuran Keklikler, geçtiğimiz günlerde İstanbul Adliyesi'ne giderek savcılığa başvurdu. Keklikler, kendisinin numarası belli olmayan kişilerce arandığını ve ölümle tehdit edildiğini beyan etti.


"SENİ REZİL EDERİM"


Alınan bilgilere göre; 30 yaşındaki güzellik kraliçesi, kendisine gelen mesajlarda; evinin adresinin bilindiğinin belirtildiğini, 'Oturduğun eve giremezsin. Akıllı ol. İstersem numaranı da dağıtır, seni rezil ederim' şeklinde tehdit ve hakaret içerikli sözlerin yazıldığını kaydetti.


TESPİT EDİLMESİNİ İSTEDİ


Kendisine atılan mesajların çıktısını savcılığa delil olarak sunan Keklikler, bu kişinin tespit edilip cezalandırılmasını istedi. İhbar sonrası savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)