Survivor Turabi'ye ceza! Elenip elenmediği belli oldu. Ünlüler takımından Turabi'ye 5 maç ceza verildi.

Turabi elendi mi? sorusu Acun Ilıcalı'ın yayınladığı konsey tanıtım videosundan sonra sosyal medyada gündem oldu. Acun Ilıcalı videoda 'Burası senin çiftliğin değil' sözleri ile Turabi'ye sert çıktı. Survivor 57. bölümde Acun Ilıcalı Turabi'nin cezasını açıkladı. Survivor Ünlüler takımından Turabi'ye 5 maç ceza verildi.

MAGAZİN 28.04.2018, 23:43 29.04.2018, 00:12
Survivor Turabi'ye ceza! Elenip elenmediği belli oldu. Ünlüler takımından Turabi'ye 5 maç ceza verildi.

'Survivor 2018' yarışmasının 57'inci bölüm tanıtımı yayınlandı. Acun Ilıcalı tanıtım videosunda Turabi'ye Burası senin çiftliğin değil dedi. Bu sert çıkıştan sonra sosyal medyada Turabi elendi mi sorusu tartışılmaya başlandı. Acun konsey tanıtım videosunda Acun Ilıcalı'nın çok sinirlendiği görülüyor. Turabi'yi sert bir şekilde uyaran başarılı yapımcı, "Turabi'yi başta uyardım. Burada sen kendi kurallarını uygulamaya başladın. Burası senin çiftliğin değil Turabi. Bununla ilgili akşam karar vereceğiz" ifadelerini kullanıyor.

ACUN ILICALI'NIN KONSEY AÇIKLAMALARI

"Açıkçası bu sezon boyunca Turabi defalarca Survivor kurallarının izin vermediği, Survivor yarışmacılarının yapmaması gereken davranışlarda bulundu. O gün oyunda çok değişik olaylar yaşandım. Turabi oyunun başında direkt olarak Anıl'a kötü bir söz söyledi. Bunun üzerinde ben müdahale ettim. Kendisine açık açık söyledim. Böyle konuşamazsın dedim. Böyle bir kelime kullanamazsın dedim. Turabi bunun üzerine aynı davranış şeklini daha da geliştirdi. Önce Anıl'a konuşmaya devam etti. Daha sonra enteresan bir şekilde çizgi içerek gönüllüler takımının kendince yerini belirledi. İş artık şuraya döndü: Turabi'nin çiftliği. 

"TURABİ BUNDAN SONRAKİ 5 MAÇTA OYNAMAYACAK"

"Bazı tepkileri vermezseniz, bazı durumların önüne geçemezsiniz. Biz tepki göstermedikçe Turabi bir üstünü zorluyor. Aramızda toplantı yaptık. Aldığımız karara göre Turabi, bundan sonraki 5 maçta oynamayacak. Benchte oturmasını da istemiyoruz. 

TURABİ, ANIL'A OMUZ ATINCA ORTALIK KARIŞTI!

Dokunulmazlık oyunu sırasında gönülüller takımı benchine gelen Turabi Çamkıran, Anıl Berk Baki'ye arkadan omuz atıyor. Sonrasında ise kendisine tepki gösteren Hakan Hatipoğlu'yla tartışıyor. Eski şampiyon, "Hakan kendine gel, beni böyle tersleyemezsin. Bana el kol hareketi yapamazsın" diye bağırdıktan sonra rakibinin üzerine yürüyor. Takım arkadaşlarının sakinleştirme çalıştığı Turabi, bu kez de küfürler savuruyor.

ACUN ILICALI'DAN TURABİ'YE SERT UYARI

Yaşanan tartışma sonrası Acun Ilıcalı'nın çok sinirlendiği görülüyor. Turabi'yi sert bir şekilde uyaran başarılı yapımcı, "Turabi'yi başta uyardım. Burada sen kendi kurallarını uygulamaya başladın. Burası senin çiftliğin değil Turabi. Bununla ilgili akşam karar vereceğiz" ifadelerini kullanıyor.

Yorumlar (0)