Survivor Sabriye yarışmacıların üstüne yürüdü

Survivor’a sonradan katılan Sabriye Şengül sinirlerine hakim olamayıp yarışmacıların üstüne yürüdü.

MAGAZİN 12.03.2019, 14:29 12.03.2019, 14:35
Survivor Sabriye yarışmacıların üstüne yürüdü

Survivor’a sonradan katılan Sabriye Şengül ile Bora arasında çıkan tartışmada sinirlerine hakim olamayan Şengül, yarışmacıların üzerine yürüdükten sonra sinirden gözyaşlarına boğuldu.

SABRİYE ÇIĞRINDAN ÇIKTI
Ödül oyununun oynandığı sırada Bora ile tartışmaya başlayan Sabriye, olay şiddetlenince araya yarışmacıların girmesiyle sakinleşti. Bora’dan sonra kendisine şov yapıyorsun diyen Hakan’a sinirlenen Sabriye adeta çığrından çıkarak Hakan’ın üzerine yürüdü.


 

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Sunucu Murat'ın devreye girmesiyle sakinleşen Sabriye gözyaşlarına hakim olamadı. Murat ise yarışmacıları birbirlerine nasıl davranmaları gerektiği konusunda uyardı.


 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI
Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Türkiye kazanmıştı. Dün akşam yapılan 2. dokunulmazlık oyununda Türkiye 10-6 skorla Yunanistan'ı yendi. Bu hafta eleme adayları Yunan takımından çıkacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?
Yunan takımında kadınlarda bireysel dokunulmazlık Afroditi'nin oldu; erkeklerde ise Vasilikos dokunulmaz olup bu hafta elenmekten kurtuldu.
 

ERKEK ADAYLAR ELEME POTASINA GİRECEK
Survivor'daki yeni kurallara göre kadın ve erkek sayıları arasında eşitsizlik olduğu takdirde sayıları eşitlemek adına fazladan eleme yapılmayacaktı. Yunan takımında bu hafta erkek adaylar eleme potasına gitmek zorunda kaldı. Oylamada Tony'nin ismi çıktı. İkinci eleme adayını ise Vasilikos belirledi. Vasilikos Spyros'un ismini verdi. Afroditi de Vasilis'in ismini verdi böylece üç eleme adayı belli oldu.

Yorumlar (0)