Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayları belli oldu (Survivor 88. bölüm)

Survivor'ın 88. bölümü Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyununa çıktı. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununun da oynanmasıyla eleme adayları belli oldu. İşte Survivor'ın bu haftaki eleme adayları

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayları belli oldu (Survivor 88. bölüm)

Survivor'da bu hafta ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler. Her hafta 2 kez oynanan dokunulmazlık oyunu Survivor'ın en kritik oyunu arasında yer alıyor. Oldukça yorucu parkurda yarışan yarışmacılar, takımlarını koruma altına alabilmek adına son ana kadar mücadele etti.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Takımlar eşleşmelerini yaptı ve ilk oyun Adem'le Anıl arasında geçti. Başa baş geçen mücadelede Adem son anda sembolü Anıl'dan önce devirdi ve ilk sayı Ünlüler takımının. Ünlüler takımı daha sonra Ümit, Mustafa Kemal  ve Merve'yle sayıyı aldılar ve skoru 4-0'a getirdi.

Gönüllüler daha sonra Hilmi Cem ve Damla'yla sayılar buldu ama Ümit Anıl'ı yendi skor 5-2'ye geldi. Ünlüler hızını kesmedi ve Adem Hİlmi Cem'i rahat yendi. Ünlüler böylece bir puan daha aldı ve farkı 4'e çıkardı.Ünlüler Turabi, Sema, Merve ve Ümit'le üst üste sayıları aldı ve Gönüllülere büyük fark atarak haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu 10-2'lik skorla kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlığı 10-2'lik bir skorla kaybeden gönüllülerde bireysel dokunulmazlık oynandı. Bireysel dokunulmazlığı Nagihan kazandı.

PARKUR NASILDI?

Yarışmacıların karşısında oldukça uzun bir parkur var. Engelleri aştıktan sonra yarışmacıların karşısında kapılar var topları vurarak kapılar açılıyor ve açılan kapıdan yarışmacılar sembolleri devirerek sayının sahibi oldu  Dokunulmazlığın yanında bir de ödül kazandı .

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Dünkü bölümde Turabi konseyde adı en çok yazılan isim olup ilk eleme adayı olmuştu. İkinci eleme adayını bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Mustafa Kemal, Ümit Karan olarak belirlemişti.

Bugün oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler, Gönüllülere büyük üstünlük kurdu. Yapılan konseyde gönüllerde Hakan en çok adı yazıldı ve aday oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan, Damla'nın adını söyledi ve Survivor'da bu haftanın eleme adayları belli oldu.

YORUM EKLE