Survivor Cumali Elendi. Survivor 2018'de Bu hafta elenen yarışmacı Cumali oldu.

Survivor 2018'de bu akşam kim elendi. Survivor 2018’de eleme konseyini en çok yaşayan Gönüllüler takımı bu haftada iki dokunulmazlık oyununu da kaybettiler. Damla, Cumali ve Hakan bu hafta elemelere kalmıştı peki Survivor'da kim elendi, kim gitti? Survivor elenen isim kim? Diye merak edenler haberimizden bulabilir. 16 Nisan 2018 Bu hafta Survivor'da elenen yarışmacı Cumali oldu.

Survivor Cumali Elendi. Survivor 2018'de Bu hafta elenen yarışmacı Cumali oldu.

Survivor 2018'de Bu hafta elenen yarışmacı 16 Nisan 2018  elenen yarışmacı Cumali oldu ve Survivor'a veda etti

Survivor 2018'de bu akşam kim elendi.  Survivor 2018’de eleme konseyini en çok yaşayan Gönüllüler takımı bu haftada iki dokunulmazlık oyununu da kaybettiler. Damla, Cumali ve Hakan bu hafta elemelere kalmıştı peki Survivor'da kim elendi, kim gitti? Survivor elenen isim kim? Diye merak edenler haberimizden bulabilir.

BU HAFTA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında yapılan takım oylaması ile ilk eleme adayı belli oldu. Takım kararıyla verilen oylamada en çok ismi çıkan kişi Cumali oldu.  İkinci eleme adayını ise gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmi Cem belirledi. Hilmi Cem doğru eksilmeleri adına oy potansiyeli güçlü olan Hakan'ın ismini verdi. Böylelikle haftanın ilk dokunulmazlık oyununda eleme adayları Cumali ve Hakan oldu.İkinci dokunulmazlık kaybedilmesi ile oy çokluğu ile aday Damla oldu.

Survivor Cumali Akgül için Iğdır Belediyesi'nden destek anonsu

Survivor 2018'de Gönüllüler takımında mücadele eden Cumali Akgül, eleme potasına kalınca devreye Iğdır Belediyesi girdi. Cumali'nin Survivor'dan elenmemesi için Iğdır Belediyesi : ‘Survivor’da yarışmakta olan Iğdırlı hemşerimiz Cumali Akgül bu akşam eleme potasına girmiştir’ şeklinde anons yaparak vatandaşlardan oy istedi.  Survivor’da yer alabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show’a katıldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor’a kabul edildi, Akgül, yarışmacı olabilmek için 50 günde 1500 km yol yürüdü.

Cumali Akgül kimdir?

Iğdır'da doğan Cumali Akgül, 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül, Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır.

Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.

Cumali, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyaz Show'a çıkmış ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor kadrosuna dahil edilmişti. Cumali, “Hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır” sloganı ile gündeme oturdu. 

32 yaşında olan Cumali Akgül, Survivor yarışmasının kendi yaşam tarzını yansıttığını bundan dolayı yarışmaya müracaat ettiğini belirtti.

Yarışmacının Survivor sloganı ise, ""Survivor 2018'e, o büyük hedefe adım adım.."

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 00:33
YORUM EKLE