Survivor'a yeni aday

'Evleneceksen Gel' programında yaşadığı aşklarla tanınan Kaan Güvenilir Survivor 2019 'a katılmak için aday oldu.

MAGAZİN 03.01.2019, 23:17 04.01.2019, 00:17
Survivor'a yeni aday

Show Tv programlarından Evleneceksen Gel ile üne kavuşan Kaan Güvenilir, Solmaz Çirozs 'la bir dönem aşk yaşamıştı. Aşkları uzun süre konuşulan çift, geçtiğimiZ  yıl TV8 de yayınlanan 'Aşk-ı Roman' isimli dizide başrol oynamıştı. 

Ekranları çok sevdiğini her fırsatta söyleyen Kaan Güvenilir Survivor la ilgili düşünce ve beklentilerini tüm samimitiyle anlattı:

"Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum." ifadelerini kullanan Güvenilir,

"Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor'a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum."  diye sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)