Survivor 2018 şampiyonu kim oldu? Adem, Nagihan, Anıl, Hilmi Cem... İşte Survivor Şampiyonu

Survivor 2018 şampiyonu final gecesi 30 Haziran bu akşam belli oluyor. "Survivor 2018 şampiyonu kim oldu" sorusunun cevabı belli oluyor. Büyük ödülün sahibi de bu akşam Kıbrıs'tan yapılan canlı yayınla belli olacak. Kıbrıs'taki finale kimler kaldı? Survivor 2018 Şampiyonu ne kadar ödül alacak? Şampiyon isim kaç para alacak? Survivor 2018 ödülü ne? Son ikiye kim kaldı? İşte tüm detaylar...

MAGAZİN 30.06.2018, 23:35 01.07.2018, 00:54
Survivor 2018 şampiyonu kim oldu? Adem, Nagihan, Anıl, Hilmi Cem... İşte Survivor Şampiyonu

Survivor 2018'de şampiyon belli oluyor. Aylarca açlıkla ailelerinden uzak "ıssız" bir adada yaşam mücadalesi veren yarışmacıların tek bir hayali vardı. Ve o hayal bu gece biri için gerçek olacak.

Kıbrıs'ta gerçekleşen finalde Adem, Anıl, Hilmi Cem ve Nagihan 30 Haziran akşamı canlı yayında SMS oylamasına çıktı. Hilmi Cem ve Anıl şampiyonluk hayallerine veda ederken Survivor şampiyonluğu için Adem ve Nagihan finale çıktı. Survivor şampiyonu Adem mi olacak Nagihan mı? Nefes kesen finalde kim şampiyon olacak? 

SURVİVOR'DA BU YIL BİR İLK YAŞANDI

Hepsi şampiyon olmak uğruna kıyasıya yarıştı. Survivor 2018'de bu yıl bir de ilk yaşandı. Her sene Kıbrıs'a 4 yarışmacı gelirken bu sene Kıbrıs'a 6 yarışmacı geldi. Acun bir çok ülkede Survivor yarışmasını yapıyor ancak "Türk Survivor en zor olanı" diye de yarışmacılara iltifatta bulundu.

FİNAL GECESİ SON ÜÇE  VE İKİYE KİMLER KALDI? 

Canlı oylamanın yapldığı final gecesinde oylama dondurularak en düşük oy alan yarışmacı elenerek finale kalan son 3 yarışmacı belli olacaktı. Elenen isim Hilmi Cem oldu. Son finale Anıl, Adem ve Nagihan Kaldı.

Saat 20.45 civarı başlatılan oylama saat 21.45 cvarı donduruldu. Bu oylamada en az oy alan yarışmacı HİLMİ CEM oldu. Böylece Survivor finalinde ilk veda eden Hilmi Cem veda konuşması yaparak sahneyi terk etti. Saat 22.00'da ikinci eleme için oylama yeniden başladı. Elemeye 3 yarışmacı ile devam ediliyor. 1 saat sonra 1 yarışmacı daha veda edecek ve finale son 2 yarışmacı kalacak. Bu akşam kullanılan oyların tamamı finale kadar geçerli olacak. Elemelerde oylama dondurulacak, elenen yarışamcının açıklanmasının ardından oylama devam edecek. 

Gecenin sonunda Survivor 2018 şampiyonu belli olacak.

İKİNCİ ELENEN ANIL OLDU FİNALE NAGİHAN VE ADEM KALDI.

FİNALDE HİLMİ CEM, ANIL, ADEM VE NAGİHAN YARIŞACAK

Acun Ilıcalı, dün akşamki yarı finalde şunları söyledi:

Çok acı bir olay yaşadık ve 2 gün erteledik. Değişiklik yaptık. Sevgili kardeşim, dostum Alper için ailesine baş sağlığı diliyorum. Çok üzücü bir olay. Bunun etkisi altındayız. Dominik’te zor şartlar altında çalışan bir ekibimiz var. Saatlerce uykusuz kalan bir ekibimiz. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Onu hiç bir zaman unutmayacağız.

Bütün bir sezonun finalindeyiz. Bir oylama başlayacak. 6 isim var. Yayın akışımız değişti. 2’si direk son ikiye kaldı. Kalan isimlerden 4’ü oylamaya çıkacak. Ve 2 isim elenecek. Son 4 kişi finale kalacak. Bugün ve yarın için af diliyorum. Hatalarımız olabilir. Adem, Damla, Turabi ve Nagihan oylamaya kaldı. En heyecanlı bölüme geldik. 4 kişiden 2’si veda ediyor. Büyük final yarın.
Acun'un bu konuşmasının ardından Damla ve Turabi yarışmaya veda etti. Finale Hilmi Cem, Anıl, Adem ve Nagihan kaldı.

SURVİVOR 2018 ŞAMPİYONU NE KADAR ÖDÜL ALACAK?

Senelerdir ekranlarda olann reyting rekorları kıran yarışmanın en merak edilen konusu Survivor 2018 şampiyonunun ödülü ne? Survivor şampiyonluk ödülü ne kadar? Şampiyon kaç para alacak? Survivor 2018 büyük ödülü ne?

Acun Ilıcalı, şu ana kadar bu yılın birincisi yani Survivor 2018 şampiyonu ne kadar ödül alacak sorusuna cevap vermedi. Ancak 2016 şampiyonu yarışma içinde kazanılan araba ve diğer ödüller dışında 500 bin TL almıştı. Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıl yani 2017'de de büyük ödüle zam yapmamış ve şampiyona 500 bin TL ödül vermişti.

Ancak ddikodulara göre Acun bu yıl kesenin ağzını açacak. Survivor 2018 şampiyonu, iddialara göre para ödülü olarak 1 milyon TL alacak. Kesin olmayan bu bilginin ve büyük ödülle ilgili muammanın bu akşam son bulacağı kesin. Kıbrıs'taki finalle birlikte, kim şampiyon oldu ve Survivor 2018 şampiyonu ne kadar para ödülü aldı soruları da cevabını bulacak.

SURVİVOR 2018 BÜYÜK FİNAL BU AKŞAM?

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2018'de büyük finalin, 29 Haziran Cuma günü Kıbrıs'ta yapılacağı açıklanmıştı. Ancak Acun Medya çalışanı 24 yaşındaki Alper Baycın'ın sokakta yürürken çantasını gasp etmeye çalışan iki kişinin bıçaklı saldırısı sonucu yaşamını yitirmesi üzerine yarışmanın yarı final ve final tarihi değişti.

Survivor 2018'de 29 Haziran Cuma akşamı yapılan yarı finalin ardından final 30 Haziran Cumartesi yani bu gece gerçekleşecek.

GEÇEN SENE SURVİVOR'DA ŞAMPİYON KİM OLDU?

2017'de finale kalan Adem Kılıççı ve Ogeday Girişen arasında Survvor 2017 şampyonluğu için SMS oylaması yapılmıştı. Kıbrıs'ta yapılan finale bugüne dek bütün elenen yarışmacılar da katılmıştı. Yapılan halk oylamasının ardından Survivor 2017'nin şampiyonu Ögeday Girişen oldu.

Yorumlar (0)