banner123

Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıççı oldu

Survivor 2018 şampiyonu kim, Survivor birincisi kim oldu Survivor kim kazandı. Nagihan mı şampiyon oldu Adem mi? 2018 Survivor birincisi kim? sorusunun cevabı belli oldu. Adem Kılıççı Survivor 2018 şampiyonu oldu. Kıbrıs'ta gerçekleştirilen büyük finalde iki yarışmacı final heyecanı yaşandı. Canlı olarak yapılacak SMS oylaması sonucunda iki isimden birisi en çok oyu olarak şampiyon oldu. İşte Survivor 2018 All Star final haftasında yaşananlar ve Kıbrıs finali hakkında her şey...

MAGAZİN 01.07.2018, 00:25 01.07.2018, 00:36 M. Fatih DEMİR
Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıççı oldu

Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıççı oldu.

 Survivor'u kim kazandı, 2018 Survivor birincisi kim! sorularının cevabı belli oldu. Yari final biletini alan ilk isim Hilmi Cem olmuştu. Yarışmacıların kıran kırana mücadele ettiği ikinci yarı final oyununda herkesin 5 hakkı vardı. Damla ve Adem yarı finale veda etti. Nagihan ve Anıl'ın heyecanlı geçen mücadelesini Anıl kazandı ve yarı finale çıkmaya hak kazandı. Peki Survivor'un bu seneki şampiyonu kim oldu? 2018 Survivor birincisi, Survivor 2018 kim kazandı...

İşte Survivor 2018 yarışmasına ait tüm detaylar...

İLK YARI FİNALİST KİM OLDU?

Survivor'da iletişim oyunu sonrası merakla beklenen Kıbrıs yarı finaline ilk kimin kalacağının belirleneceği oyun oynandı. Büyük bir heyecana sahne olan oyunun finaline Nagihan'la karşılaşan Hilmi Cem İntepe, beklenmedik bir galibiyete imza attı ve Kıbrıs yarı finaline kalan ilk isim oldu.

SURVİVOR'DA 2. YARI FİNALİST KİM OLDU?

Survivor'da dün akşam ikinci Kıbrıs yarı finalisti de belli oldu. Sevilen yarışmada bu akşamki 2. Kıbrıs yarı finalistini belirleyecek olan yarışmanın finalinde Anıl ve Nagihan karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmeye sahne olan oyunu Anıl kazandı ve 2. yarı finalist oldu. Böylelikle Kıbrıs'a giden ilk isimler Anıl ve Hilmi Cem oldu.

SURVİVOR 2018 ŞAMPİYONU ADEM KILIÇÇI KİMDİR?

1986 Ağrı doğumlu olan Adem Kılıççı Millli Boksör olarak Türkiye'yi birçok platformda temsil etmişti. Gümüş, bronz ve altın madalya sahibi olan Adem Kılıççı farklı bir oylama türünün yapıldığı Survivor'da favori isimler arasında gösterilmesine rağmen ikinci sırada yer almıştı. Yarışma sonrası oylamanın programın takipçileri tarafından eleştirilmesine yönelik sessiz kalan Adem, Acun Ilıcalı'ya güvendiğini ifade etmişti.

SURVİVOR HİLMİCEM KİMDİR?

Geçtiğimiz yıllarda Survivor adlı yarışma programında 2 kez bulunan Hİlmi Cem İntepe 2 kez katıldığı programda büyük başarılar elde etmişti. 1992 doğumlu olan başarılı yarışmacı ilk programın ardından Bodrum Masalı adlı dizide "Kelebek" karakterine hayat vermişti. All Star'ın ilk kendisinin ikinci sezonu olan yarışmada Turabi ile olan dostluğu dikkatlerden kaçmamıştı. Muhteşem Yüzyıl ve Çılgın Dersane 4'te de oynayan Hilmi Cem İntepe, yarışmada kendisi için olan ilk sezonda şampiyon olmuş diğer sezonda ise üçüncülük elde etmişti.

SURVİVOR NAGİHAN KİMDİR?

1984 doğumlu milli atlet Fenerbahçe SK'de yetişmesinin ardından çeşitli bayrak yarışlarında madalyalar elde etti. 2012 Yaz Olimpiyatları'nda hatalı çıkışı sonrasında yarışmadan elenince büyük üzüntü yaşayan Karadere, Survivor 2016'da çeyrek finale kadar kalmayı başardı. Yarıştığı sezonda 5. olan Karadere sert mizacı ve hırslı yapısı ile dikkatleri üzerinde topladı.

SURVİVOR NAGİHAN KİMDİR?

1984 doğumlu milli atlet Fenerbahçe SK'de yetişmesinin ardından çeşitli bayrak yarışlarında madalyalar elde etti. 2012 Yaz Olimpiyatları'nda hatalı çıkışı sonrasında yarışmadan elenince büyük üzüntü yaşayan Karadere, Survivor 2016'da çeyrek finale kadar kalmayı başardı. Yarıştığı sezonda 5. olan Karadere sert mizacı ve hırslı yapısı ile dikkatleri üzerinde topladı.

SURVİVOR ANIL KİMDİR?

1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki Yelken sporu ile ilgilenmekte aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzon'ludur.

SURVIVOR ALL STAR

Survivor All Star, Türkiye'de Tv8'de yayınlanan Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedirHaftada 7 gün yayınlanmaktadır. Sosyal medyada tepki alan yorumlarının ardından Survivor All Star kadrosundan çıkarılan Nihat Doğan'ın yerine kadroya Ahmet Dursun alınmıştır. Yarışmadaki format Survivor: Ünlüler - Gönüllüler formatıdır.

SURVİVOR ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER

Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye'de TV8'de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir.

Yarışmanın 1. sezonunun kazananı olan Derya Büyükuncu Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Nihat Doğan İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Taçmin Tümer Dördüncü, Özge Ulusoy ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 2. sezonunun kazananı olan Nihat Alptuğ Altınkaya Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Hasan Yalnızoğlu İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Anıl Tetik Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Ece Begüm Yücetan Dördüncü, Hayim Kohen ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 3. sezonunun kazananı olan Hilmi Cem İntepe Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Doğukan Hazar Manço İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ümit Karan Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Murat Ceylan Dördüncü, Cengiz Coşkun ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 4. sezonunun kazananı olan Turabi Çamkıran Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Gökhan Keser İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ahmet Dursun Üçüncü, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Merve Aydın Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Yiğit Dikmen Beşinci, Sahra Işık ise Altıncı olmuştur.

Yarışmanın 5. sezonunun kazananı olan Çağan Atakan Arslan Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Serkay Tütüncü İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Damla Can Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Semih Öztürk Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Nagihan Karadere Beşinci, İbrahim Giydirir ise Altıncı olmuştur.

Yarışmanın 6. sezonunun kazananı olan Ogeday Girişken Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Adem Kılıççı ikinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Serhat Akın üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Sema Apak dördüncü, İlhan Mansız beşinci, Sabriye Şengül ise altıncı olmuştur.

SURVİVOR 2018 GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Anıl Berk Baki
Birsen Bekgöz
Cumali Akgül
Ecem Karaağaç
Funda Alkayış
Gamze Aksu
Gizem Kurtulan
Marcus
Melih Özkaya
Nevin Yanıt Baltacı
Ramazan Kalyoncu
Yağmur Banda
 

SURVİVOR 2018 ALL STAR TAKIMI

Turabi Çamkıran
Sema Aydemir
Nagihan Karadere
Merve Aydın
Murat Ceylan
Hilmi Cem İntepe
Adem Kılıççı
Hakan Hatipoğlu
Nihat Doğan
Ümit Karan
Sahra Işık
Damla Can

SURVIVOR YARIŞMASI NEDİR?

Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışması. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler. Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan "Sole Survivor" (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Survivor formatı 1992'de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur.

Yorumlar (0)