Survivor 2018 de şok ayrılık! Survivor'da Ünlüler takımında ayrılan yarışmacı Berna Canbeldek ayrılma sebebi...

Survivor 2018 de şok ayrılık! Survivor'da Ünlüler takımında ayrılan yarışmacı kim? Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler takımına aralarından bir yarışmacı Berna Canbeldek Survivor'dan ayrıldığını artık aralarında olamayacağını söyledi. Berna Canbeldek'in ayrılma sebebi diz kapağında çatlak oluştuğunu bü sebeple Survivor'a veda ettiğini söyledi. Survivor'da ayrılan yarışmacı Berna mı? Survivor'ın dünkü bölümünde Ünlüler takımında yer alan Berna Canbeldek, havuza atladığı sırada korkunç bir kaza yaşadı. Bir anda acılar içinde kalan Berna'ya ilk müdahaleyi Metin Kuş yaptı. Bu olay sonrası Berna'nın akıbeti merak konusu oldu.

MAGAZİN 15.04.2018, 23:01 15.04.2018, 23:55
Survivor 2018 de şok ayrılık! Survivor'da Ünlüler takımında ayrılan yarışmacı Berna Canbeldek ayrılma sebebi...

Survivor 2018 de şok ayrılık! Survivor'da Ünlüler takımında ayrılan yarışmacı kim? Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler takımına aralarından bir yarışmacı  Berna Canbeldek  Survivor'dan ayrıldığını artık aralarında olamayacağını söyledi. Berna Canbeldek'in ayrılma sebebi diz kapağında çatlak oluştuğunu bü sebeple Survivor'a veda ettiğini söyledi.

Survivor'ın 45. bölümünde İkinci oyunda ise korkunç bir kaza yaşandı. Berna Canbeldek, engelden havuza atladığı sırada sakatlık geçirdi. Acılar içinde kalan Berna gözyaşı dökerken Survivor sağlık ekibi hemen müdahalede bulundu.ALP KIRŞAN'DAN BERNA AÇIKLAMASI
Yarışmanın sunucusu Alp Kırşan, Berna'nın sağlık durumu hakkında bilgilendirme yaparak "Sanıldığı kadar kötü bir durum yok. Berna, Metin Kuş'un gözetimi altında... Sevindirici haber, kırık ya da çıkık yok. Birazdan aramızda olacağını sanıyoruz." dedi.
Berna 46. bölümünde parkurlarda yer almadı. Akıllara da "Berna nerede? Elendi mi?" sorusu geldi. Bugün yapılan açıklamada Berna'nın Metin Kuş'un gözetimi altında olduğu belirtildi. Yakın zamanda yarışmada olacak denilmişti.

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler takımına aralarından bir yarışmacının Survivor'dan ayrıldığını artık aralarında olamayacağını söyledi.

TÜM YARIŞMACILAR ŞOKA GİRDİ

Berna havuza düşer düşmez acı bir çığlık attı, diğer yarışmacılar hemen Berna'nın yanına koştu. Genç yarışmacının o halini görenler büyük bir şok yaşadı. 

Gönüllüler takımında kavga… Hakan ile Birsen, Nagihan ile Yağmur arasında kavga çıktı. Oyun sırasında ise Nagihan ile Damla tartıştı. Takım olmayı bir türlü başaramayan Gönüllüler kaybetmeye devam ediyor. Bu hafta ödül neydi, hangi takım kazandı? Dokunulmazlık oyununu hangi takım aldı? merak ediliyor. İşte Survivor son bölüm eleme adayları…

15 NİSAN BU HAFTA ELEME ADAYLARI: CUMALİ VE HAKAN VE DAMLA OLDU


BERNA CANBELDEK KİMDİR
Profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olan Survivor Berna Canbeldek, 1989 yılında Bursa'da doğmuştur. 12 yaşından itibaren dans eğitimi almıştır.
Türkiye'den Almanya'ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin'de yaşamaktadır.
Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

Yorumlar (0)