Survivor 2018 3. eleme adayı kim oldu. Bu hafta kim elendi eleme adayları kimler oldu - 15 Nisan 2018

Survivor 2018 3. eleme adayı kim oldu? Bu hafta kim elendi eleme adayları kimler oldu. - 15 Nisan 2018 Bu hafta Survivor 2018'de aleme adayları belli oldu. Cumartersi günü Cumali ve hakan aday gösterilmişti. Pazar günü ise oylamada Damla ismi çıktı. Pazartesi günü adaya veda edecek gönüllüler takımındaki isim belli olacak.

Survivor 2018 3. eleme adayı kim oldu. Bu hafta kim elendi eleme adayları kimler oldu - 15 Nisan 2018

BU HAFTA ELEME ADAYLARI: CUMALİ VE HAKAN VE DAMLA OLDU

Bu hafta Survivor 2018'de aleme adayları belli oldu. Cumartersi günü Cumali ve hakan aday gösterilmişti. Pazar günü ise oylamada Damla ismi çıktı. Pazartesi günü adaya veda edecek gönüllüler takımındaki isim belli olacak.

Ünlüler takımından Berna Canbeldek Survivor'a veda etti, ayrıldı.

Ünlüler takımından Berna Canbeldek geçen gün yarışma sırasında geçirdiği kaza sırasında diz kapağında çatlaklar oluştuğundan artık Survivor'a devam edemeyeceği duyuruldu ve yarışmaya veda etti, Berna Survivor'dan ayrıldı.

Survivor 2018 de şok ayrılık! Survivor'da Ünlüler takımında ayrılan yarışmacı kim? Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler takımına aralarından bir yarışmacı Berna Canbeldek Survivor'dan ayrıldığını artık aralarında olamayacağını söyledi. Berna Canbeldek'in ayrılma sebebi diz kapağında çatlak oluştuğunu bü sebeple Survivor'a veda ettiğini söyledi. Survivor'da ayrılan yarışmacı Berna mı? Survivor'ın dünkü bölümünde Ünlüler takımında yer alan Berna Canbeldek, havuza atladığı sırada korkunç bir kaza yaşadı. Bir anda acılar içinde kalan Berna'ya ilk müdahaleyi Metin Kuş yaptı. Bu olay sonrası Berna'nın akıbeti merak konusu olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 00:11
YORUM EKLE