Sunucu Seda Akgül'e ilginç teklif!

Yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur'un sunucusu Seda Akgül, bir iş insanında aldığı ilginç teklifi itiraf etti. Konuk olduğu bir magazin programında "Sevgili kiralayan var bana böyle teklif gelmişti. İstanbullu bir iş insanı benimle görüntülenmek için 100 - 150 bin TL teklif etti.'' dedi.

MAGAZİN 18.09.2019, 15:51
Sunucu Seda Akgül'e ilginç teklif!

Ünlü sunucu Seda Akgül, magazin programına konuk oldu. Akgül, Kısmetse Olur programını sunarken kendisine bir iş insanında gelen ilginç teklifi anlattı. Akgül, iş insanının restoranda yemek yerken kendisiyle görüntülenmesi için 100 - 150 bin TL teklif ettiğini itiraf etti. 

İlginç teklif

Sivri açıklamalarıyla gündeme gelen Seda Akgül, Kısmetse Olur programı sunarken başına gelen ilginç olayı şöyle anlattı: "Sevgili kiralayan var bana böyle teklif gelmişti. İstanbullu bir iş adamı, çok ünlü bir restoranda yemek yeyip, çıkıştı da benimle görüntülenmek istedi. Bunun karşılığında da 100-150 bin TL teklif etti. Ben hırlı mı hırsız mı nereden bileyim? Benim adım o adamla çıkacak, geçimini neyle sağlıyor? Nasıl böyle bir şeyi kabul edebilirsin ki? Bu adamla bir süre sevgili gibi yapacaksın ve ertesi gün başka bir adamla görüntülenmeyeceksin. Ben kişiyle hiç tanışmadım, kabul etmediğim için sadece ön adını söylediler adını ve soyadını bilmiyorum."

Yorumlar (0)