Sinem Kobal kendini bahçe işlerine verdi!

Kenan İmirzalıoğlu ile evliliğinin ardından ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Sinem Kobal, kendini bahçe işlerine verdi. Sosyal medya hesabından ev halini takipçiyle paylaşması üzerine takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldu Bir takipçisi ise "Çiçeklerle annelik provası yapıyor sanırım" dedi.

MAGAZİN 22.04.2019, 22:59
Sinem Kobal kendini bahçe işlerine verdi!

Kenan İmirzalıoğlu ile evliliğinin ardından ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Sinem Kobal'in ev hali takipçilerini şaşırttı. Kobal'in dizi projelerine ara vererek anne olmak istediği iddia edildi.

Güzel oyuncu Sinem Kobal ev halinin fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Instagram hesabından paylaşım yapan güzel oyuncu Sinem Kobal ev halinin fotoğrafına, "Ohh miss" notunu ekledi. Ekranlardan uzak kalan Sinem Kobal kendisine evine adadı. Oyuncu önceki gün bahçesindeki çiçeklerin saksılarını değiştirip bakım yaptı. Instagram hesabından paylaşım yapan güzel oyuncu Sinem Kobal ev halinin fotoğrafına, "Ohh miss" notunu ekledi.

"ÇİÇEKLERLE ANNELİK PROVASI YAPIYOR SANIRIM"

Takipçileri de Kobal'in paylaşımına sessiz kalmadı. Kobal'in paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Kobal'in fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Sende en az çiçekler kadar güzelsin." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Çiçeklerle annelik provası yapıyor sanırım." yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)