banner123

Sinan Akçıl'ın evine haciz şoku!

Sinan Akçıl evliliği , boşanacak mı iddialaı ile gündemden düşmüyor. Şimd ise ünlü isme haciz şoku geliyor. Ünlü ismin borcunun geçikmesinden dolayı haciz işlemlerine başlandı... Ünlü İsmin 40 bin tl borcu olduğu öğrenildi.

MAGAZİN 15.06.2019, 12:55
Sinan Akçıl'ın evine haciz şoku!

Sinan Akçıla haciz şoku yaşandı. İcra dosyasında borçlu gözüken Sinan Akçıl'ın ödeme yapması gerekirken yapmadığı anlaşıldı...

SİNAN AKÇIL'A HACİZ GELDİ...

Saran Holding CEO'su Alan Kenan Saran alacaklı sıfatıyla besteci Sinan Akçıl hakkında İstanbul İcra Müdürlüğü'nde 40 bin TL'lik icra takibi başlattı.İcra dosyasında borçlu gözüken Sinan Akçıl'ın ödeme yapması gereken 7 günlük süreyi kaçırdığı için haciz işlemlerine başlandığı öğrenildi.

BOŞANMA İDDİALARI İÇİN NE DEMİŞTİ?

Tartıştıktan sonra 10 gün boyunca eve gitmedim ve konuşmadık.Evlilik adamı değildim ama şimdi anlıyorum ki olabilirim. En sahip çıktığım ve arkasında durduğum ilişkim Burcu oldu. İnsanlar, insanların mutsuzluğunu çok seviyor. Bu sefer ben biraz daha oturaklı durdum bu ilişkide, Burcu daha çocuksu hareketlerde bulunuyordu bence… Ben de biraz daha özenli ve sabırlı davrandım bir yerden sonra ‘olmayacak’ herhalde diye düşündüm. Daha sonra onun bir çabası oldu ve sorunları çözdük." "Burcu ile boşanmamaya karar verdik" dedi.

sinan akçıl burcu ile ilgili görsel sonucu

Yorumlar (0)