Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner'den sert sözler! "Pislik içinde kaldı ortalık"

İnstagram hesabından cinsel organının videosunu paylaşan Kerimcan Durmaz hakkında konuşan Show Tv Ana Haber Sunucusu Ece Üner tepkisini böyle belli etti: "Bir derginin kapağındaki karikatürde eline hortumu almış bir adam 'Herkes dışarıya çıksın da bir ülkeyi yıkayalım pislik içinde kaldı ortalık' diyordu. Gerçekten yıkayalım bu ülkeyi yoksa bu Kerimcanlar durmaz"

MAGAZİN 30.04.2019, 22:32
Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner'den sert sözler! "Pislik içinde kaldı ortalık"

Show TV Ana Haner Bülteni Suncusu Ece Üner, Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'a sert tepki gösterdi.

"PİSLİK İÇİNDE KALDI ORTALIK"

Üner, "Güzel günler göreceğiz diye diye en sonunda Kerimcan Durmaz'ın en müstehcen yerini bile gördük. Bir derginin kapağındaki karikatürde eline hortumu almış bir adam 'Herkes dışarıya çıksın da bir ülkeyi yıkayalım pislik içinde kaldı ortalık' diyordu. Gerçekten yıkayalım bu ülkeyi yoksa bu Kerimcanlar durmaz" ifadelerini kullandı.

VİDEO SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ece Üner'in ana haber bülteninde Kerimcan Durmaz ile ilgili söyledikleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bir çok kullanıcı Üner'i söylediklerinden ötürü tebrik etti.

Yorumlar (0)