Şeyma Subaşı sevgilisi Guido Senia ile yakalandı! "Yalvarırım çekmeyin"

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sık sık yurt dışında buluştukları öğrenilen ve çeşitli görüntüleri ortaya çıkan Şeyma Subaşı ve Guido Senia çifti bu sefer İstanbul'da bir otelde görüntülendi.

MAGAZİN 05.04.2019, 09:36
Şeyma Subaşı sevgilisi Guido Senia ile yakalandı! "Yalvarırım çekmeyin"

Türkiye'ye gelen sevgilisi Guido Senia ile aynı otelde görüntülenen Şeyma Subaşı İstanbul gecelerinde objektiflere takıldı. Subaşı, gazetecilere "Rica ederim çekmeyin" diye yalvardı

 


BU KEZ SEVGİLİSİNİ İSTANBUL'A GETİRTTİ

Acun Ilıcalı ile evliliğinin bitmesinden kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile birlikte olan ve her fırsatta soluğu sevgilisinin yanında alan Şeyma Subaşı, bu kez sevgilisini İstanbul'a getirtti. Sevgilisini önceki gece Bebek'te dostları ile birlikte tanıştıran Şeyma Subaşı'nın keyifli halleri dikkat çekti.


ÇEKMESENİZ OLMAZ MI?

Mekanda sevgilisi ile bol bol eğlendikleri ve samimi oldukları öğrenilen Şeyma Subaşı, çıkışta gazetecileri görünce şok yaşadı. Gazetecilerden saklanmaya çalışan ve başarısız olan Şeyma Subaşı, muhabirlere, "Çekmeseniz olmaz mı? Rica ederim çekmeyin" dese de görüntülenmekten kaçamadı.

Yorumlar (0)
23°
açık