Şeyma Subaşı'nın sosyal medya paylaşımı olay yarattı

Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Subaşı, Acun Ilıcalı'dan boşanmasının ardından yeni bir aşka yelken açtığı DJ Sevgilisi Guido Senia ile birlikte Londra'da tatil yapıyor. Paylaşımları ile gündem yaratan Subaşı şimdi de giydiği ten rengi bluz ile takipçilerinin dikkatini çekti.

MAGAZİN 16.09.2019, 17:43
Şeyma Subaşı'nın sosyal medya paylaşımı olay yarattı

Sosyal medya paylaşımları ile gündemde olan Şeyma Subaşı son yaptığı paylaşım ile takipçilerinden çok sayıda yorum aldı. Ten rengi bluz giymeyi tercih eden Subaşı'na takipçileri 'sütyen giymemiş' yorumları yaptı. Londra'da tatiline devam eden ünlü isim sevgilisi ile paylaşım yapmayıda ihmal etmiyor. 

Sevgilisi Guido Senia ile İngiltere'yi karış karış gezen Şeyma Subaşı'nın son fotoğrafı gündem yarattı. Ibiza tatilini tamamlayan Şeyma Subaşı ve DJ sevgilisi Guido Senia şu sıralar Londra'da sonbaharın keyfini çıkarıyor.

İngiltere'nin turistik yerlerini gezen Subaşı ve sevgilisi, geçtiğimiz günlerde İngiliz bayrağına basıp poz vermişti. Gelen tepkilere aldırış etmeyen Subaşı'nın son paylaşımı da gündem oldu. Ayna karşısında kendisini çeken Subaşı, ceketin altına giydiği ten renkli bluzla dikkat çekti.

Subaşı'nın ilk bakışta üzerine bir şey giymemiş algısı veren bluzu sosyal medyada tepkilere yol açtı. Subaş'nın takipçileri ünlü ismin sütyen giymediğini düşünerek yorum yağdırdı.

Yorumlar (0)